Onko Arizona auki

ja mitä siellä tapahtuu nykyisin.

Onko se huorapaikka??
51735
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

en oo kuullukkaan

Äänestä

Voi voi!!!
Se mesta paloi jokunen vuosi sitten ja ne muijat tekevät tiliä nykyään ties missä. Joudut hakemaan ilot muualta!

Äänestä

kolme vuotta takaperin, ja juttujen mukaan paikkaa pyöritetään nykyään Syvälammen hotellissa.
Niin ja sen paikan nimi oli Bonanza eikä Arizona.

Äänestä
  • ennen kuin se oli Bonanza se oli Arizona!

    Äänestä

Se on levinnyt kaikkialle kuin tuhka tuuleen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ja mites....... kirjoitti:

ja mitä siellä tapahtuu nykyisin.

Onko se huorapaikka??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu