Olen ostamassa Piaggio Apea ja siinä oli pientä korjausta. Eli ei lataa akkua, mistäs vikaa alkaa ekana etsimään? Tietenkin kattella kaikki liitokset tms ja varmaan jännitteen säädin pitää kans tutkia.
Toinen vika on että takajarrut ei ota kunnolla.
Varmaan putsailla osat ja sen sellaset mutta mitä sitten jos ei toimi?
Onko muuta huomioitavaa kun tälläsellä ajelee talvella?
Piaggio Ape 50 Ei lataa
2
142
Vastaukset
- Anonyymi
Osta vasta, kun viat on korjattu. Tai jos saat romun hinnalla, max 50 e.
- Anonyymi
Ostin tuon kun sain sopivan hinnan tingattua.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 703149
- 622505
Hei........
Pelkkä sun näkeminen saa mut hymyilemään pitkin iltaa. Oot niin 🤩😘 Edellinen poistettiin.562136Mitä sanoa pituudeksi näillä mittaustuloksilla?
Jos jossain tarttee ilmoittaa pituus sentin tarkkuudella? Mitattu neljästi virallisesti ja mittaustulokset on olleet 1942045- 551952
- 421594
- 401560
Mä en jaksa suojella sua enää
Oot osa mun tarinaa ja ensirakkaus 🩷🌈 Olisiko niin kauheata, jos muutkin ystävämme tietäisivät? Se on jo niin vanha ”t141263EU:n uusin idea - jatkossa joudut tunnistautumaan kun katsot PORNOA!
"Pornon katsominen muuttuu täysin Euroopan komissio on kehittänyt sovelluksen, jolla internetin käyttäjä voi todistaa p1391168- 61083