Eerikäinen tatuoi naamaansa

Kuutta kymppiä käyvä äijä on hankkinut tatuoinnin lärviinsä. Enpä äkkiä keksi mikä voisi olla naurettavampaa. 🤣
38653
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 38

Vanhimmat

Jep, otsaan Angela. Huomionhakuinen henkilö.

Äänestä

Kulttuuriin kuuluu nahan väritys.

Äänestä

Tämä aloittaja "LÄRVI" kuuluu ihan omaan rotuun. Milloin on Fräntin lärvi, milloin jonkun muun...🤣

Äänestä

Vaikka sinä itse voit olla se naurettavampi esimerkki.

Äänestä
  • Eerikäistä naurettavampaa ei oikein voi enää olla, tai ehkä Aitolehti on se kaikkein naurettavin esimerkki tyhjästä päästä ja typerästä naurusta.

    Äänestä

  • Anonyymi00011 kirjoitti:

    Eerikäistä naurettavampaa ei oikein voi enää olla, tai ehkä Aitolehti on se kaikkein naurettavin esimerkki tyhjästä päästä ja typerästä naurusta.

    Ihana Esko on symppis ja miehekäs ääni ja seksikäs komea mies.

    Äänestä

Olikohan Angela yhtä läheinen kuin bro? Tämä bron nimi vielä puuttuu.

Äänestä
  • Kukahan tuosta tapauksesta oli Iltalehdelle alkanut Eskoa mustamaalaamaan? Muut mediat eivät edes toistaneet sitä juttua, ei edes Seiska mikä onkin yllättävää, koska oli jotenkin niin törkeää toimintaa. Ja eiköhän täälläkin sama meininki.

    Äänestä

  • Anonyymi00014 kirjoitti:

    Kukahan tuosta tapauksesta oli Iltalehdelle alkanut Eskoa mustamaalaamaan? Muut mediat eivät edes toistaneet sitä juttua, ei edes Seiska mikä onkin yllättävää, koska oli jotenkin niin törkeää toimintaa. Ja eiköhän täälläkin sama meininki.

    Taisi tosiaan olla jo täälläkin muutama aloitus ja satoja kommentteja ennen tuota Iltalehden juttuakin. Ja edelleen jatkuu täällä. Ilmeisesti joku kirjoittelee jota asia jotenkin koskee?

    Äänestä

  • Angelan tarina on taas yksi Eerikäisen mielikuvituksen saduista , voisi seuraavaksi kirjoittaa satukirjan näistä tapahtumista 😂

    Äänestä

Onhan tuo nyt outoa, että vanha äijä tatuoi naamaansa!

Äänestä
  • Luulisi että Mividaa hävettäisi näyttäytyä tuon friikin kanssa.
    🤮

    Äänestä

Angela.... se 90 päivää morsian nainen🤣🤣🤣

Äänestä

🙈Aivan🙊😹ei kestä😂😂😅😅🤣🤣😅🤣😂🤣🤣😅😅😂😂

Äänestä

Alkaa olla jo melko koominen hahmo hattuineen ja eriväri kynsineen. Minua kyllä huvittaa joka kerta kun tuon pellen näen.

Äänestä
  • Mistä sitä näkee?

    Äänestä

  • Täydellinen pelle huopahattu peittämässä hiustöyhtöä ja jumbokorvia. Äly ei paljon tuota tupeepäätä rasita.

    Äänestä

Tussinaama.

Äänestä

Nolo riipputissinen kalju miesstrippari.
Ehkäpä Suomen suurin pelle.
Ikuinen aisuri.

Äänestä
  • Heti eron jälkeen Esko iski Nielikäisen exän mutta olihan se onni koska Satu Tuomisto pääsi nopeasti asumaan tämän Nielikäisen omakotitaloon. Toki se suhde loppui lyhyeen mutta nopeasti menivät avoliittoon.

    Äänestä

Senkun. Hän on jo pohjalla eikä voi olla nolompi teki mitä tahansa.

Äänestä

Miksi ohikulkijoille pitää viestitellä omasta ? ?

Äänestä

Escobar on todella nolo luuuseri...hahahahaa

Äänestä

Kaipa hän haluaa jotenkin erottua joukosta. Tosin jouko on ihan ok.

Äänestä

Escobar saa naisia naamatatskojen avulla. Ottakaa mallia!

Äänestä
  • Martina saa yksityishenkilön mahatatskojen avulla.

    Äänestä

  • Anonyymi00027 kirjoitti:

    Martina saa yksityishenkilön mahatatskojen avulla.

    🥱🥱🥱

    Äänestä

  • Ensio ei pahemmin naisia saa. On sen verran nolo ja karmean näköinen ukko.
    No voihan joku 70 Pubi ruusu vielä erehtyä varsinkin jos on paha kaihi silmissä 😂

    Äänestä

  • Anonyymi00029 kirjoitti:

    Ensio ei pahemmin naisia saa. On sen verran nolo ja karmean näköinen ukko.
    No voihan joku 70 Pubi ruusu vielä erehtyä varsinkin jos on paha kaihi silmissä 😂

    Oletko joku Eskon sukulainen?

    Äänestä

  • Anonyymi00030 kirjoitti:

    Oletko joku Eskon sukulainen?

    Tuo Ensiota ja tanssipoekaa hokeva on joko Kuopiosta tai Joensuusta.

    Äänestä

  • Anonyymi00030 kirjoitti:

    Oletko joku Eskon sukulainen?

    Sama kirjoittaja kävi kaksi minuuttia myöhemmin peukuttamassa omaa kirjoitustaan toisella ketjussa. Tuon vainoajan tuntee niin hyvin siitä kun tekee välilyönnin ennen huutomerkkiä. Incel-miehet peukuttaa tai käyvät kommentoimassa että "juuri näin". Eli tyypillinen incel-mies tuo Eskon ja Martinan vainoaja.

    Äänestä

  • Anonyymi00030 kirjoitti:

    Oletko joku Eskon sukulainen?

    Juu olen Angela.

    Äänestä

Vauvalla kerrotaan otsaan tulevan tekstin "aisuri"

Äänestä

Nyt hän meni liian pitkälle.

Äänestä

Komeat naamatatskat, niillä Ensio kaataa naisia..hahahaa

Äänestä

Teksti "olen pelle" olisi sopinut paljon paremmin.

Äänestä
  • Täällä Bergin opetuslapsi jatkaa edelleen, kuten olemme nähneet.

    Äänestä

  • Niin se tulee todistetuksi että se mikä poistetaan niin se koskee jotain asianosaista joka täällä kirjoittelee. Ei ole mikään sääntöjenvastainen eikä valhe. mikä on poistettu nyt jo kaksi kertaa.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Kuutta kymppiä käyvä äijä on hankkinut tatuoinnin lärviinsä. Enpä äkkiä keksi mikä voisi olla naurettavampaa. 🤣

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu