Loimijoki _

Voiko Loimijoessa uida? Missä loimaalaiset käy uimassa?
7514
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Olen nähnyt loimijoessa uimareita. Eräs nainenkin lähtee aina tosta Kurkijoen sillan vierestä
Sit on vesihovi

Äänestä

Voi siellä uida jos et hauen näykkäsyä pelkää

Äänestä

Voi uida kunhan desinfioi itsensä sen jälkeen.

Äänestä

Ei kunnon loimaalainen ui ja sen uimahallinkin voisi kuivata niin rahaa säästyisi.

Äänestä

Onko siellä sellaista oikeaa uimarantaa, missä oleilla ja välillä pulahtaa uimaan?

Äänestä
  • Mellilänjärvi käytössä kesät talvet.

    Äänestä

Keskustassa Loimaalla on julkinen uimaranta sillan kupeessa ja sitten Alastarolla on kanssa Loimijoen varrella molemmat uintipaikat.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Voiko Loimijoessa uida? Missä loimaalaiset käy uimassa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu