tietääks kukaan?

että löytyisko jostain Helsingin tai espoon alueelta jotain paikkoja mistä vois löytyy käytettyjä CDitä? Siis paljon CDitä ja mielellään halvalla...?
3315
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Vaihtoehtoisesti voi tilata myös internetistä.

Suosittelen Arimania, sen olen todennut luotettavaksi verkkokaupaksi.

http://www.ariman.fi


Ukinmusiikkia en uskalla suositella, sen kanssa on ymmärtääkseni ollut välillä ongelmia. Ei mitään niin isoa ongelmaa kuitenkaan etteikö sieltäkin voi ostaa. Se on siis kuitenkin myös yksi vaihtoehto.

Äänestä

hellsingin aika keskustassa unioninkadulla [?] on ainaki semmonen ko music hunter ja siel on uusia ja käytettyjä CD:tä aika edullisesti mä oon ainaki löytäny. lisäks siäl on pändipaitoja, pinssejä, hihamerkkejä etc. myös jos etsii jtn tiettyä levyä jota suomesta harvemmin löytyy voi kysyä sieltä ukolta tiskin takana niin se "katsoo euroopasta" niitä levyjä jotka voi sitten pyytää lähetettäväks kotiin tai mennä hakee sieltä myähemmin eikä maksanu paljoakaa.
siinä oli nyt vähän ylimäärästä mutta kauppa on taivas eikä mulle edes makseta siitä että mainostan sitä =/

Äänestä
  • Just jotain tollasta mä halusinkin löytää! Kitoos!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


tyttö kirjoitti:

että löytyisko jostain Helsingin tai espoon alueelta jotain paikkoja mistä vois löytyy käytettyjä CDitä? Siis paljon CDitä ja mielellään halvalla...?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu