Hakusessa kaikin puolin hyvä ja inhimillinen yleislääkäri Porin Terveystalolta. Suositelkaa, kiitos ☺️.
Suositelkaa hyvää lääkäriä Terveystalolta
Anonyymi-ap
21835
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 21
Vanhimmat
Kerro nyt ensin mikä sinua vaivaa. Voimme katsoa netistä puolestasi, mitä pillereitä voit lääkäriä pyytää kirjoittamaan. Alapään kuivuuteen saa lääkettä ilman reseptiä tiedoksesi.
Minulla sattuu nivuksesta ja siinä on molemmin puolin kyhmyjä. Vointi aika huono.
Eli jos on kyhmyjä niin kansan nimitys on kylmänkyhmy ja varma lääke on oksapihka noin kuukauden kuurilla kyllä lähtee kyhmyt ja kutinat .
No voi video ne on kivekset.
Hermafrodiitti Seppälä.
Missä on terveystalo
KVG.
Siellä on osakkaana kaikki muurarit ja niitten kaverit. Ei ole luotettavaa lääkäriä eikä hoitoa, vain kallista.
KGB
T.N. oli aikoinaan paras lääkäri, muttei ole enää kyseisessä paikassa töissä.
No ei olisi rahaakaan sinne mennä kalliita lääkäri maksuja maksamaan.
Joo..valvira puuttui touhuihin.
Nykyään TNT. Töissä patruunatehtaalla.
Sehän muutti nimikirjaimensa T.N.T.ksi, koska molemmat aiheuttaa yhtä laajaa kuolleisuutta.
Terveystalossa on se E.T., Extra terrestrial, tinapaperihattu, jonka järki on jäättänyt.
Se jolla on aina pikkusormi pystyssä, parta ei kasva, lavastetut lääkärinoikeudet, ääni on sopraanon falsetti.
Rikostaustaa.
Tero Mimosept on mukava ja osaava
Kniko Knattertton, pumpuliperse ja ikivinkuja, miehen irvikuva.
Jokaisella lääkäriasemalla pitäisi voida luottaa siihen, että niillä hinnoilla kaikki lääkärit siellä ovat ammattilaisia. Näin ei valitettavasti ole.
Pitäisin tärkeämpänä kuitenkin hakea informaatiota, että onko kyseisellä lääkäriasemalla joku arveluttava, tai jopa potilasvaarallinen lääkäri, jolla on rikostaustaa tai aiempia oikeuskäsittelyjä takana joissa ollut itse syytteen alaisena.
Rikoksista en tiedä mutta potilas vaarallinen ainakin ja asennevammainen ortopedi. Nykyään mediporissa.
Se eläinlääkäri on ihan ok, mutta ei laastarinvaihtoa vaikeampia tehtäviä.
Hmmm?