Nainen, vieläkö edes muistat minua? Veto sinuun oli kova, enkä voinut vastustaa vaikka yritin. Kaipaatko läheisyyttä vai onko päinvastoin?
Käsi selässäsi ja hellästi sinua
Anonyymi-ap
43795
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 43
Vanhimmat
Älä vaan gubbe mua tuu lääppimään.
Gubbefani lojunut koko päivän palstalla joten olis aika mennä tutimaan ja muista ottaa ne iltalääkkeet mennessään.
Sulla näemmä vielä ottamatta.
Gubbe siellä esiintyy.
Samaa mieltä tästä
No kuuleppa en tunnista ketään tästä.
Mutta mikäli koskaan on tunnettu ja oltu mitenkään enemmän ku moimoi tuttuja,
niin muistan.
Lisäys, kaipaan kyllä vielä...
Kaipaan häntä. Vähän kaikkea, valehtelisin jos muuta väittäisin.
Sitten meidän on aika puhua.
Jos käsi selässä on tunniste, niin sitten ei minulle. En ole tuntenut kättään selässäni. Kaipaan kyllä häntä kovasti, lähelleni myös.
Se on tunniste, ja moni muu.
Oletko varma?
Tietenkin olen varma.
Mitä muita tunnisteita?
En pysty unohtamaan. Kaipaan läheisyyttä älyttömästi. Kaipaan myös häntä. Hänen käytöksensä ja päätös olla toimimatta puhukoon puolestaan.
en lähe enää tähän leikkiin täällä 💔
https://youtu.be/jKmK5TWNNp8?feature=shared
🪽
Kaipaan meitä! ❤️
❤️: lla Marika
Tum.
Kyllä
Puukotit selkään?
Kaipaan sun läheisyyttä🤗
❤❤❤❤❤
tulisit ja pitäisit kiinni musta
💓💓💓
Muistan ja kaipaan. En aio vastustaa jos veto on edelleen kova? Koska tulet?
Siitä on jo niin kauan aikaa, mutta muistan sinut hyvin edelleen, ja lämmöllä muistankin. Veto oli kova molemminpuolin, kyllä sinä sen varmasti huomasit. Meillä on kuitenkin molemmilla oma elämä ja omaani en ala sekoittamaan kuten tiedät. Meidän kohtaamisella ja sillä kaikella oli oma tarkoituksensa kuitenkin, sen olen huomannut - toivottavasti sinäkin olet jotenkin "kasvanut" sen myötä. Nyt vain toivoisin, että vielä joskus tulisi päivä jolloin voimme olla ihan tavallisesti tekemisissä toistemme kanssa tilanteen mukaan, hyvänpäivän tuttuina kuten alunperinkin. Huomaan että tällä hetkellä pakenemme toinen toisiamme, mutta ei sen tarvitsisi olla niin.
😥😓😢💔❄
"ihan tavallisesti tekemisissä toistemme kanssa tilanteen mukaan, hyvänpäivän tuttuina"
Miksi tuollaisen kirjoittaja on tällä palstalla kun ei taida oikeesti ikävöidä.
Valitettava totuus on se, että hyvin pieni osa palstalla kirjoittavista aidosti kaipaa jotain ihmistä.
sivusta
Niinhän tuo varmasti on. Täällähän on nää jotka tarinoi päivät päästään ties mitä puppua jonkun naisen/miehen perään. Illuusioita jotka sellaisiksi jää tai ihmisellä on joku psyykkinen häiriö mistä tulee tarve jotain kehitellä.
Kukaan normaaliälyinen ei ota näitä tosissaan kun silkkaa provoa ja psyyken häiriöheilahteluja koko touhu. Normaalit ei täältä mitään hae. Suomi24 toimii koko suomen alueella aivan typerää kuvitella että kukaan just sulle viestittelee.
Se tuntui hyvältä silloin aikoinaan. Toivottavasti olet saanut ne asumisjärjestelyt kuntoon😪se hiukan huolestuttaa.
Kaipaan läheisyyttäsi ajoittain niin paljon etten tiedä miten päin olisin. Kätesi kosketuksesta ei ole kovin pitkä aika, eikä sitä voi unohtaa. Vieläkö tunnet vetoa?
Muistikuvaa ei ole, oliko käsi Mutta tunnen ja muistan sen vartaloidemme kosketuksen selkäsi puolelta nainen ja se tuntui todella hyvältä ja siinä oli todella vetovoimaa. Vaikka olimmekin kosketusetäisyydellä, silti en voinut vastustaa ajatusta et olisin laittanut ainakin yhden käden lantiollesi ja saanut vähän esimakua, miltä tuntuisi pitää sinua sylissäni tai syleilyssä. Minulle jäi sellainen mielikuva et olisi sitä vastustanutkaan. Tilanteessa oli kuitenkin muita kavereitasi, joten en sitä tehnyt.
Muistan päättäväisen mutta lämpimän kosketuksen selässäni, joka veti minut hänen lämpimään syleilyynsä. Siihen olisi voinut jäädä, hän kuitenkin irrottautui ja käveli pois.💔
Uskon tuollaisten tilanteiden olevan hieman ristiriitaisia. Jos ajattelee asiaa tunnepuolelta, niin siihen kosketukseen ja läheisyyteen olisi jäänyt vaikka ainiaaksi. Jos ajattelee asiaa järjellä, niin tulee mieleen onko soveliasta kun kosketus on vielä selän puolelta jos muutenkin ei ole vielä paljon tuttavuutta tehty. Nyt jälkeenpäin olisi pitänyt luottaa omiin tuntemuksiin kun nainen kuitenkin "imeytyi" minuun kiinni. Tilanteessa oli myös ristiriitaa, kun oli kaverita ympärillä, mikä sai epäröimään, mutta jos sama tilanne tulisi uudelleen, viisastuneena haluaisin sitä läheisyyttä pitempäänkin.
Kauanko tästä on?
Onhan tuosta ainakin päivä.
Ohi!
Miksi yritit vastustaa?
Kaunis viesti!! Joskus elämässä saattaa joutua tilanteeseen jossa tahdonlujuus antaa periksi ja rakkaus valtaa mielen ja käyttäytyy tahtomallaan tavalla. On hyvin vaikea pyytää anteeksi hetken hullaantumista, jos molempien säikähdys on saanut ujostelemaan toista ja miettimään kuinka toinen siihen on suhtautunut. Läheisyyden voi tulkita monin eri tavoin, mutta usein siihen liitetään alaston himo tai liian intiimi kosketus vaikka kyseessä saattaa olla patoutuneiden tunteiden ja kosketuksen tarve, tahto tuntea kauniista ihmisestä viriävä lämpö ja saada osansa sen hyvää tuottavasta vaikutuksesta. Rakkaus voi viedä mennessään, alkumetreillä halutaan kosketella toisen ihoa ja hiuksia, sormia ja kasvoja, tahdotaan kirjoitella toisen selkään viestejä hellyydestä tai ikuisesta yhteydestä, se on voimakas tunne jonka edessä kysytään luonnetta vaikka sen pettäminen ei aivan kamala asia olisikaan.
https://www.youtube.com/watch?v=PCIC9p39akA
Ajattelet ja tunnet kyllä aika tavalla samalla tavalla. Miksi pitäisi hakea vain jotain lyhyitä orgasmeja ja laukeamisia ihan kun mikään muu ei olisi merkityksellistä aikaa. Silloin kun kaksi ihmistä tuntevat toistensa läheisyyden ja rakkaus-eroottisen voimakkaan tunteen vaikeivät tekisi mitään, sekin voi olla orgasmin tasoinen tunne ja olotila. Turha hakea jotain hetken teknisiä hetkiä kun voi satsata kokonaisvaltaiseen tunteeseen ja intohimoon, joka ei lässähdä eka orgun jälkeen.
Kaipaan
Hän ei ole koskenut minua selkään. Eikä kyllä oikein muuallekaan. En olisi vastuatellut jos olisi 😊
Milloin oli siihen mahdollisuus? Oliisin tehnyt mutta paikka jossa olimme ei ollut sopiva.