Tänä vuonna joulumyynnin hittituote on moottorilapio, jota voisi sanoa myös akkukäyttöiseksi minilingoksi, ei taida olla myynnissä Nurmeksessa.
Vastaukset 4
- Anonyymi
Mun ukko on varsinainen moottori lapio varsinkin humalassa 😂
- Anonyymi
Ostin jo 2vuotta sitten tuollaisen Tokmannilta huonon selän takia eli on ollut myynnissä jo pitkään.
- Anonyymi
Onko toimiva? 🤔
- Anonyymi
On. Märkää lunta se syydä, kuivaa kyllä.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mitä tapahtuu?
Mitä tapahtuu Humalojalla? Poliiseja talon ympärillä ja paljon ihmisiä pitkin pihoja???612702- 1191426
- 1361196
- 771124
Olen vähän epävarma siitä, oletko kiltti
Nainen, ensivaikutelma oli, että olet tosi hyväsydäminen eli siinä mielessä harvinaisuus. Eli et mene virran mukana, etk891033Kuka om uusi kylän mies?
Ajelee polkupyörällä. Vaalea, melkein kalju. Ilmestyi katukuvaan tänä kesänä. Viettää aikaa kauppojen tuulikaapeissa. Ku23981- 124854
Henkilöauto ajoi puuhun Suomussalmella
Henkilöauto ajoi puuhun Suomussalmen torin laitamilla. Poliisi epäilee tutkivansa tapausta. Silminnäkijä28842- 33754
Kattoikkuna puuttui - vai puuttuiko sittenkään?
Tönölään ei saatu mökkejä, kun kattoikkunasta oli pula. Näyttää konkurssihakemus tulleen kuitenkin 31.8., joten kattoikk19715