Kaleva, se lehti näillä korkeuksilla, kirjoittaa Hännisen puhuneen tukkapöllystä.
Miten Hänniselle voi antaa tukkapöllyä ko sillä ei oo tukkaa? Vai olenko minä sokea; ja keisarilla ei ole uusia vaatteita?
Hänninen sano meille armeijassa, että tukka ja järki eivät kasva samassa päässä. Hännisellä ei ole tukkaa, joten... :)
Juha Hänninen sanoo haluavansa tukkapöllyä
Anonyymi-ap
4
479
Vastaukset
- Anonyymi
Äänestä Persuja
- Anonyymi
Poikkeus vahvistaa säännön tässä tapauksessa.
- Anonyymi
vihervassareis o palijo homoja
- Anonyymi
Suomen homoin puolue on ylivoimaisesti Persut ja sen kyllä huomas.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Naisella tisulit, kuin lehemän utarehet
Oli kyllä isot tisulit naisella, kuin lehemän utarehet, vaikka paita oli päällä, niin tisulit erottui.849590Oliko pakko olla taas tyly?
Miksi oot niin tyly mua kohtaan nykyään? Ei edes tunneta kunnolla. Katseita vaihdettu ja varmasti tunteet molemmin puoli662855Nyt tajusin mitä haet takaa
En epäile etteikö meillä olisi kivaa missä vaan. Se on iso hyppy henkisellä tasolla sinne syvempään päätyyn, kuten tiedä202226- 1582059
Kemijärven festarit 2025
Onpas taas niin laimea meininki. Eikö tosiaan saada parempia artisteja? ☹️222005Johanna Tukiainen hakkasi miehen sairaalaan!
Viime päivien tiktok-keskusteluissa on tullut esiin, että Johanna Tukiainen on jatkanut väkivaltaista käytöstään. Hän h1381921Kukapa se Ämmän Kievarissa yöllä riehui?
En ole utelias, mutta haluaisin tietää, kuka riehui Ämmän Kievarissa viime yönä?311793- 501721
- 1031512
Salilla oli toissapäivänä söpö tumma
Nuori nainen, joka katseli mua. Hymyili kun nähtiin kaupan ovella sen jälkeen411276