Olet niin helkutin pitkä, että vaikeaa on.
En pääse yli, en millään
Anonyymi-ap
19522
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 19
Vanhimmat
No mitä v*ttua oot sitten vailla? Vedä kamaa tai hommaa joku vitkutkin tyydyttää. Opiskele ja hommaa hyvä ammatti. Jotain tököttiä ja maksullisia niin oot tyytyväinen?
En kirjoita sulle. Väärä murre. Ap
Kukaan ei kirjoita sulle.
No varmaan se sen pitkän itselleen haluaisi??
Eikä kukaan noteeraa emäntä sinun juttuja vaikka kuinka yrität kääntää näitä guben avauksia katkeruuden kohteen suuntaan ja kostaa hänelle ulkonäköön ja kaikkeen liittyviä komplekseja. Olihan se sinun entinen työmaa hetken teinin pelikenttä ja alensi yhteisön arvon niin, että tuskin on enää palautettavissa samalle tasolle
Tuula se piti niin puolia viimeiseen asti
Vai haluaako pitkä lyhyemmän?
Sitähän ei tarina kerro. Lyhyemmällä tässä kuitenkin vaikuttaisi nyt olevan haasteita päästä pitkästä yli. Pitkän otanta tilanteesta uupuu.
Onko kaivattusi syötävän suloinen?
Et osaa arvostaa, pelkäät.
Näihin tunnelmoinnista päättyy retkesi guben aivoituksia tulkitessa?
Niin tekee...sivusta
Tunnelmiin* voi tätä äifönee kun näissä paremman väen malleissa on tämä yli-innokas autocorrect
Onko paksukin?
Sijoitteletko omaa vai jonku toisen slaikkaa näihin palstamiehen tuumauksiin vai mikä tämä eroottinen rituaali o?
Pitkä ja paksu, osui ja upposi...
Ööö, okeii?😬
Onko korkeushyppy lajisi?
Kokeile hyppykeppiä?