Savonlinna on saanut uuden melonta yhdistyksen, jonka puheenjohtajalla on hyvin epämääräinen tausta. Pyrkii "yhteistyöhön" vaikka kenen kanssa. Todellisuudessa on epärehellinen valehtelija. Varokaa!
Uusi huijariyhdistys perustettu
7
525
Vastaukset
- Anonyymi
Saimaan melojat?
- Anonyymi
Ei se tämä voi olla. Luotettavat henkilöt johdossa. Tiedän heidät.
Tai ei vaan internetissä nyt joku mustamaalaa jonkun pimeän tarkoitusperän takia. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ei se tämä voi olla. Luotettavat henkilöt johdossa. Tiedän heidät.
Tai ei vaan internetissä nyt joku mustamaalaa jonkun pimeän tarkoitusperän takia.Yhtä luotettavia kuin liukkaat liikemiehet tai -naiset. Sairauksia on monenlaisia
- Anonyymi
Koitat kertoa jotain, mutta et kerro yhtään mitään. Mikä yhdistys, kuka johtaja ja millaiseen yhteistyöhön ja keitä ovat ne "vaikka kenen kanssa"? Millä tavoin epärehellinen ja mitä/mistä hän valehtelee?
Nimim. Epätietoinen- Anonyymi
Narsisti, manipuloija, itseään esille työntävä persoona, itsensä ja "tekojensa" kehuja ja valehtelija. Puhuu paljon, asiaa vähän ja siitäkin suurin osa puutaheinää.
Saanut kenkää tai lähtenyt riidoissa aikaisemmista työpaikoista.
- Anonyymi
Nämä melamiehet vievät meidän naiset.
- Anonyymi
Imaami tulee Savonlinnaan melomaan.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Nainen rakkaus sinua kohtaan ei kuole koskaan
Ihastunut olen moniin vuosien varrella mutta vain sinä jäit sydämeen enkä vaan osaa unohtaa. Olit silloin parasta elämäs481281- 1581097
- 61977
- 8772
Jättimäärä alokkaita keskeyttää asepalveluksen melkein heti "En pystynyt olemaan siellä enää"
Jättimäärä alokkaita keskeyttää asepalveluksen melkein heti – "En pystynyt olemaan siellä enää" Ennen sotaväki oli180771Unelmoin päivästä, jolloin voimme olla yhdessä.
Niin pieni kuin sydän onkin, sä oot siellä ja ne mun isot tunteet sua kohtaan ❤️Sydämeni sykähtää joka kerta kun sut nää27756Ollaanko me tyhmiä mies?
Miten ihmeessä me onnistuttiin saamaan tästä näin pitkällinen ja masokistinen kuvio. Miten? Jos toisesta tykkää, näinhä51751- 11739
- 346718
Martina Aitolehti poseeraa Ibizalla
Ihanaa! Ibiza on ihan paras paikka lomailla hengaillen, viinistä ja iltamenoista nauttien. Säpinää riittää. Aitolehti78675