Huolehdi nyt

Siitä raskaudesta. Saat vielä keskenmenon jos vietät liikaa aikaa tällä sivustolla.
21346
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 21

Vanhimmat

Pakko kommentoida tähän, vaikka raskaudesta ei tosiaan pelkoa ole, että nuorempana ei ollut kiva, kun hoikkanakin hyvin herkkä vatsani turposi tosi herkästi ja sitten väliin sai tommosia kommentteja. Olkaa tahdikkaita. Vatsavaivat ja sairaudet taitaa nykyisin olla vielä yleisempiä.

Äänestä
  • Se olisi kyllä loukkaavaa ja toivottavasti asia ei ole noin.
    Nopealla vilkaisulla näytti siltä että olisi. Ja mikäs sen mahtavampi asia. Isosti onnea hänelle ja tulevalle.

    Äänestä

Jos olet siitä tietoinen, niin sinun pitäisi myös tietää että mieleni ei pienestä edes horjahda.

Äänestä
  • Elämä opettaa 😉

    Äänestä

  • Anonyymi00003 kirjoitti:

    Elämä opettaa 😉

    Onneksi on opettanut yhtä sun toista..

    Äänestä


Kasvatan lapseni täällä palstalla, palstankin pitää saada palstajälkeläisiä.

Äänestä

ne on aiheuttanut niin paljon pahaa ja kuolemaa, että ei varmaan hyvä elämä ole edessä, eikä varsinkaan jos vielä odottaa 😜😙 itsellä vauvat jo tehty.

Äänestä

jo menneistä mitä tekivät muille raskaana oleville ja ensimmäisten kuukausien aikana, ei varmaan tuo mitään hyvää. ei noni muukaan juttu. listahan helvetin pitkä.

Äänestä

En ole raskaana.

Äänestä

taas yksi kuolema lisää, ihan vaan niiden toiminnasta ja halusta alustaa ja varastaa, hyötyä. taitaa tulla pahaa takaisin kaikista teidän jutuista.

Äänestä

Neljä lasta.

Äänestä

palataanko vuosiin 2017 - 2018 mitä teitte ja mitä jatkoitte vuosia. voisi luokitella jopa helvetin juomaksi ja raa'aksi teoksi. yksi pahimmastanne, ei vielä pahin.

Äänestä
  • Slloinko sun ordealit alkoi, palstasetä?

    Äänestä

  • Anonyymi00016 kirjoitti:

    Slloinko sun ordealit alkoi, palstasetä?

    Nyt korvat höröllä eiku silmät ristissä😉

    Äänestä

Tästähän ei tiedä kuin yksi ihminen, ja ihan tarkoituksella näin. Rajaa mahdollisuuksia mutta ei yllättävästi.

Äänestä

Kuka sinä olet toisen raskaudesta täällä huutelemaan?

Äänestä
  • Palstan setämies on keksinyt mielestään hyvän skuupin. Toivottavasti sinä saat tästä omas

    Äänestä

  • Anonyymi00017 kirjoitti:

    Palstan setämies on keksinyt mielestään hyvän skuupin. Toivottavasti sinä saat tästä omas

    Jos esimerkiksi yrittää sijoitella jotain tuttuja tänne vauvauutisineen

    Äänestä

  • Anonyymi00017 kirjoitti:

    Palstan setämies on keksinyt mielestään hyvän skuupin. Toivottavasti sinä saat tästä omas

    Vain palstan sekopååsetä edes yhdistäisi raskauden ja keskenmenot makaaberilla tavalla, siitä tän tunnistaa. Varsinainen tepposeppo

    Äänestä

  • Anonyymi00020 kirjoitti:

    Vain palstan sekopååsetä edes yhdistäisi raskauden ja keskenmenot makaaberilla tavalla, siitä tän tunnistaa. Varsinainen tepposeppo

    Sehän on meille järkeville ihmisille itsestään selvyys, kaikilla ei vaan sillä tavalla pää pelaa tuon naisiin liittyvän matalamielisyyden takia. Naiset voi olla joskus jopa pahempia tässä lajissa.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Siitä raskaudesta. Saat vielä keskenmenon jos vietät liikaa aikaa tällä sivustolla.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu