Seksibileet Turussa jouluna

Onko Turussa missä ja koska panojuhlia jouluna..?
24431
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 24

Vanhimmat

säkit täynnä

Äänestä

Kokoonnumme tänään ja huomenna Rautatiepuitoon kello 22. Jos kiinnostaa, laita merkiksi lehti kainaloon.

Äänestä
  • Oon jo täällä odottelemassa lehti kainalossa

    Äänestä

Tervetuloa meille Lausteelle Panokatu 1 somait.

Äänestä
  • Meillä on myöskin pojille omat seksipileet. Terv. Ahmed.

    Äänestä

Kello on nyt 22. Missä kaikki on? Paleltaa

Äänestä

Kuka antaisi mulle "lahjan"...

Äänestä
  • Meidän naapurissa on vähän vanhempi Lahja. Mukava nainen

    Äänestä

– Olin naiivi, nuori tyttö. Kehityin vasta myöhään. Niinpä ajattelin, että hän peittelisi minut kuin vanhempani voisivat tehdä, ja toivottaisi minulle onnea kisoihin. Sitten hän tulikin oikeasti sänkyyn kanssani, Bisk muistelee Fox Sportsin mukaan.

– Tunsin, että hänellä oli erektio. Hän hieroi sitä minua vasten ja sanoi, että hänellä oli erektio minun takiani. Aloin itkeä ja rukoilin häntä lopettamaan, ja onneksi hän myös teki niin. Huomasin, että oli turhautunut minuun.

Äänestä

Pitääkö pukin olla nainen vai mies? Tasa-arvo pitää muistaa. Huomenna Tapanilla on bileet. Saippua mukaan koska ne on loppu

Äänestä
  • Sperman pitää tuoksua

    Äänestä

Luin että Superman :)))))

Äänestä
  • Namskis

    Äänestä

  • Sper-man :)

    Äänestä

Pääsitkö perille? Säkin suut auki

Äänestä
  • Säkit suuta täyteen

    Äänestä

  • Anonyymi00022 kirjoitti:

    Säkit suuta täyteen

    Pystytkö hengittään? Apu tulossa kun saadaan käsijarru n vaijeri korjattua

    Äänestä

Pane Pelastusarmeijan joulupataan. Se tekee äärimmäisen hyvää sinulle ja vastaanottajalle.

Äänestä

Pitääkö ensin liittyä Pelastusarmeijan patapatakoulutukseen ?

Äänestä

Nautinto

Äänestä
  • Kuppi kuumaa ja tilkka mölöö

    Äänestä

Operaatio Ankkuri nappi käynnissä!

Äänestä

Mulla vetoketju jumissa. Operaatio kesken. Mei dei

Äänestä

Vieläkö se yks seisoo se lehti kainalossa Puliukkojen puistossa?

Äänestä

Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Onko Turussa missä ja koska panojuhlia jouluna..?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu