sinulle mies 💖 toiko pukki jotain kivaa?
Jouluhali täältä
Anonyymi-ap
211172
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 21
Vanhimmat
Tyttöystävän
Onnee
Onnee
Suriseeko kovaa se uus pirkko?
No ei!!! Oot häirikkö
No juu jotain :)
Ei.
Oi joi toi. Ei pitänyt tuoda mitään, toi jo aikaisemmin jottain. Toi joi oi sukkaa ja suklaata. Ei tuonut sinua nainen, m i k s i, olen kuitenkin ollut aina kilttinä, luulen pukin olleen nyt epäoikkeudenmukkainen.
Toi ajattelemisen aihetta...Hyvää yötä.
Sama mulla, liikaa vaihtoehtoja 🤤
Meidän perheessä ei ole lahjottu toisia, joten en saanut lahjoja. Pidän siis erityisen paljon, kun lähetit minulle lahjaksi jouluhalin. Kiitos rakas. Se merkitsee minulle enemmän. Muistan vieläkin, kun halasit minua. ❤️
Joo. Koivuvihdan.
Keskitytään tunteiden lahjoihin, niitähän ei rahalla voi mitata, eikä niitä rahalla voi ostaa. Toivottavasti virtuaalihalit ovat vihdoinkin takanapäin, täyspukeishalit ovat jo ovella tai sisäänottovaiheessa. Teepaitahalit seuraisi aika pian perässä. Sen jälkeen hetkellisestä ystävyysvaiheesta siirryttäisiin koskettavimpiin vaiheisiin. Kaiken keskiössä on kuitenkin tunteet ja tunteminen ja tuntuminen. Muuten ei ole pohjaa edes ystävyyteen. Paras ja ainoa lahja luonnolta (pukit voivat mennä vieraaseen taloon) on siis oma aito rakas, joka odottaa todellista läpimurtoa.
Tussheja
En saanut mitään, mutta en valita.
Samoin,tummaa tuhkimoo odottelin mutta eihän kaikkee voi saada.
Jaa
Juu.
Ota vaalea
Sain enemmän kuin ajattelin <3
Sait sitten minunkin puolesta :)