Alan kohta kuunnella klo 22-02 koko perheen jouluyön suora jouluohjelmaa, johon voi soittaa. Tuo löytyy Patmos Radiosta. Siellä mm. on klo 23 jouluyön messu.
Paljon joululauluja löytyy netin kautta. Itse kuuntelin tänään Tarja Turusen 2006 vuodelta olevan joulukonsertin ja nyt kuuntelen Tapani Kansan joulukonserttia.
Huomenna tulee ihana joka jouluna tuleva Ihmeellinen on elämä -elokuva klo 12 Yle Teema Fem.
Hyvää joulua ja jouluohjelmaa!
Anonyymi-ap
2
261
Vastaukset 2
- Anonyymi
Hyvää joulua sinnekin! Tuo radion ohjelma ei ole ehkä minulle, mutta huomisen leffan katson kyllä joka joulu, myös Youtubesta kuunnellut tänään Raskasta joulua -musiikkia, olisi telkkarissakin näkynyt joku konsertti, mutta ei jaksanut sitä tänään avata.
- Anonyymi
Join juuri "aamukahvit" ja odottelen tuota "Ihmeellinen on elämä" elokuvaa. ☕
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1161366
- 45911
Myönnetään, tunnen lämpimiä tunteita kohtaasi
Vaikutat tosin liian hyvältä ollaksesi totta. Komeita miehiä on maailma pullollaan mutta sinussa on jotain.....50746Perhoseni (miehelle)
Miksi et usko, että mun rakkaus sinuun on aitoa ja vilpitöntä? Tai että se oli jo silloin? Miksi ajattelet, ettet ole r132697- 70666
- 67616
- 53607
- 55565
Onko Sofia jälleen jätetty?
Moni asia viittaisi siihen, että hän on jälleen sinkku.100499Mies, näetkö minut myös
Seksuaalisena ihmisenä ja naisena? Haluatko minua seksuaalisesti? Vai olenko mielestäsi tyttönen?20490Rekat seisovat dieselin hinnan takia . Ala ei kestä tällaista hintatasoa, sanoo yrittäjä .
EU:n kallein diesel on kova paikka kuljetusalalle. Ajoja on jätetty ajamatta kannattavuusongelmien vuoksi, sanoo alan e98470Voiko se ikinä toimia
Voiko meistä ikinä tulla mitään? Näin kauan aikaa on kulunut ja mitään ei tapahdu... En usko, että sinä mietit minua het32468- 34467
Nainen, mitä mieltä olet kodittomista?
Ja heistä jotka eivät kykene huolehtimaan asioistaan, itsestään eikä terveydestään? Miten heidän kanssaan tulisi toimia?115463- 5458
Mitä jos...
Susta tykätään poikana enemmän, kun tyttönä? Miten asian käsittelet tai otat tiedon vastaan? T nainen gubetellija herät142453- 49447
- 51445
- 52413
- 42410