Liittyen meidän tarinaan. Onko sinun läheisesi säästyneet siltä mitä itse olen kokenut? Olen avoin mikä ei ole aina hyvä. Sinä kai osaat pitää kulissit yllä. Jos olisit hän niin mitä ajattelet meistä ja tulevaisuudestamme?
Vaikeaa on ollut
Anonyymi-ap
20470
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 20
Vanhimmat
minua ei kiinnosta, teidän hakkauksien ja tekojenne jälkeen. en minä mitään teille tehnyt ja teitte mitä kstseampua juttua toivottavasti tulee kaikille teille pahana juttunne.
Ei ole mitään meitä
minun läheiset ovat eläneet omia vaikeuksiaan, kun hakkasivat minut muiden mukana, nousivat. ja jatkoivat pitkään, toivottavasti tulee niille huonona, niille jotka osallistui. ja tänne alkaa valumaan kaikki takaisin ja pääsen elämään täysillä ja ne rahat alkaa varmaan liikkumaan ja te pysytte piisaa vaikka kutkuttaisi ilmainen hyöty ja lisä. toivottavasti otatte turpaan pahimmat varsinkin, hyi saatana niitä naisia ja äijiä.
edelleen tietyissä kateus iskee tuleviin jutyuhin, erityisesti L nainen tai ketä se auttaa. eivät voi sietää edes tekojensa jälkeen että tänne palautuu kaikki ja tulee myös hyviä juttuja. varsinkin työjutut niitä sapettaa ja raha ja tulevat kotijuttu, vaikka ovat jo vuosia hakanneet. nyt hakataan ne pois ennen kuin alkaa uutta etteivät pääse taas kiinni elämästäni, tuhoamaan ja hakkaamaan ja imemään muille. nuo naapurit olivat vittumaidimmst toivottavasti tulee heille siitä huonoa. varsinkaan kun ei edes suostuttu vaan lähti hakkauksista, mutta elämä on opettanut tuommoiset saavat aina lopulta huonoa ja pahaa. sama, ne jotka töissä tuota harjoittaa, kyllä ne lopulta huonoa ja pahaa saavst.
kai se on kun ne tottunut vuosia hakemaan ilmaista hyötyä ja hyvää täältä, vaikea lopettaa? tottunut että hakkaamalla saa kaikkea ja voi hakata alas ja sabotoida kaikkea. edelleenkään ei mikään teiltä tule, eikä teidän eteen haluta täällä tehdä töitä, eikä olla samaa porukkaa
On ufoja on on.
En odota mitään. Mutta haaveita on hyvä olla.
niin ne naiset on tottunut toimimaan ja miehet niille hakkaa, kun on vajautta niin hakataan muilta missä on. ootte nyt 4 elämää hakannut, eri kaupungeissa, ei asunnoissa, vähän eri tyylistä, kaikki teille kelpaa, ja kaikkea ootte hakannut. milloin korvaatte toimintaanne?
ja tehän ette hakkaa vain minun elämää.
Miehenä sanon, että me pidetään asioita enemmän itsellämme. Minä näen, että hänen kanssa voisi saada kaiken, kun lämpöä on niin paljon jo nyt.
❤️❤️
22 pv tein aamu joogan, aloitin oman elämän suunnittelun, tulit taas raivon valtaan. haluat minusta myös joogaa ja itseensä suhtautumista hoitamista, olet hakannut joka asiaa minussa ja elämässäni tiedäthän että olette hyvin sairasta väkeä, sana etova on todella oikea. raha ja eri alojen työt teidät saa myös raivon valtaan. aloitin kirjstyöskentelyä ja et saat semmoisia kohtauksia asiasta, että oksat pois. oisko taas jotain mitä haluaisitte itsellenne? ootte hyvin sairaita pahoja ja häiriintyneitä ihmisiä. excelit saa teidät myös raivoon. joka juttu. mutta myös itseensä naisena suhtautuminen, itsensä kantaminen ja olemus. oksettavaa väkeä. itsenäinen elämä ja ajattelu, suhtautuminen kaikkeen. niin sairasta väkeä ootte.
sain lahjoja sukulaisilta, kiittivät ja toivoivat hyvää, eivät tienneet, sanoivat että nyt tietävät. ja lähettivät kiitokset, lähes kaikki ei halua minulle semmoista. et pitänyt siitä. ei täällä riidelty ja kivaa oli kunnes tunsin iloa ja onnea, sitten piti mennä nukkumaan kun tunsin miten taas jotkut olisi halunnut imeä itseensä.
haastattelin myös, työt etenee, jotain pientä, mutta se ei ollut kieleen, ei paljoa pystynyt kun tunsimme taas läsnäoloanne ja hakua tuhota.
viime keväänä aiheitit minulle ja se oli nainen, välilevyn pullistuman, hermosärkyä jalkaan, 1.5 vuotta kovaa päänsärkyä, oksennan ja Pääkallon lihakset kramppas mikä aiheuttaa viiltävää kipua, niskat jumiutuu pää ei käänny. minähän olen joogannut pitkään, ja olen ihan ok kunnossa. veit minulta 4 työpaikkaa vajaan 2 vuoden aikana näistä mysteeriongelmista. lääkärit olivat ihmeissään, ei tarvinnut leikata, kävely auttoi, puoleen vuoteen en kyennyt istumaan 8 tuntia päivässä, nyt kunnossa. joogaa myös vihaat ja suhtautumista itseensä. enkä varmaan koskaan saa näistä korvausta, yksi suurimmista syistä oli kateus.
vihaat myös autoiluani ja liikkumista, matkoista voisit vaikka tappaa. sinulke ei tee hyvää seurata muiden elämää, et saa mitään itse koska hakkaat muita, etkä hillitse itseäsi tai kateuttasi tai katkeruuttasi etkä vajauttasi. myös vaellus, luonto ja molemmat sekä maaseutu että kaupungin ilot saa sinut raivoon. maaseutu vähemmän, paitsi jos siitä saa hyötyä. et voi sietää että piha on käytössä vaikka hyötykäyttöön tai lapsille. jopa lapsille laitoit raivoa tarmpssta ja pallopeleistä, pitkää piti heitä vakuutella ettei oo hätää. metsäretkeily ja leikkipuistot ja leffat ja kaikki meidän elämä saa sinut raivoon. ja lähtee meistä, ei tule teiltä.
hyvä työterveys ja ahkera liikkuminen pelasti työkyvyn tulevaan. kiitos hyvälle työterveydelle.
tykkään syödä herkkuja, siksi en ole langan laiha, vaikka liikun. ja rasvaiset voileivät, voi että kyllä maistuu 🫶😁
hakisitteko itsellenne apua ja pysyisitte poissa, muiden elämistä. teidän ei kannata siinä jutussa olla mukana jos tunnette kateutta tai katkeruutta, olette väkivaltaisia muille naisille, miehille ja lapsille. teette hirveitä asioita muiden elämissä ja kostatte elämänne karmaa lisää. Hyvää Joulua, toivottavasti pysyy rauhallisena ja hyvänä.
Minä en ole puhunut kaivatustani naisesta kenellekään, mutta olisihan se ihan parasta kävellä tuollainen kaunotar rinnalla.