Ei toimi oleenkaan

tulee vain seuraava teksti jota ei koskaan aikaisemmin ole tullut.

Pyydettyä toimialuetta "loggedin.posti.suomi24.fi" ei löytynyt. Tarkista toimialueen nimi ja yritä uudelleen tai ota yhteys järjestelmänvalvojaan.
2205
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Kokeile kirjautumista myöhemmin uudelleen. Todennäköisesti viestisi näkyvät silloin.

Äänestä

mun sähköposti ei avaudu ollenkaan....

Äänestä

Kommentoi aloitusta


p-p-p-p kirjoitti:

tulee vain seuraava teksti jota ei koskaan aikaisemmin ole tullut.

Pyydettyä toimialuetta "loggedin.posti.suomi24.fi" ei löytynyt. Tarkista toimialueen nimi ja yritä uudelleen tai ota yhteys järjestelmänvalvojaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu