Suomessa 2 tonttua, Helena Koivu ja Sofia Belorf

Suomessa on kaksi tosi tehokasta tonttua!
Molemmat osaa lypsää rahat miehiltä, Helena ykkösenä ja Sofia toisena!
8377
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Taitolaji, älä ole kade.

Äänestä

Ei Sofia tonttu ole, taloudellinen nainen.
Lainailevatkohan vaatteita tämän miliunäärin vaimon kanssa näitä vaatteita?
Kun miliunäärin vaimolla on instassaan jokin vaate päällä, seuraavana päivänä Sofialla on samanlainen kolttu?

Äänestä
  • Miksi Sofia tuntee alemmuudentunteita kaikkien iskemiensä miesten exiä kohtaan. Tai siis nyxiä ne on olleet kun Sofia on ne iskenyt. Mutta tuollainen matkiminen osoittaa heikkoa itsetuntoa. Ranta-aho ehkä oli vapaa, ei tarkkaa tietoa, kun Sofia hänet iski. Mutta Ranta-ahon viimeisintä tyttöystävää alkoi matkimaan instassaan. Sai samanlaisen koirankin.

    Äänestä

  • Anonyymi00003 kirjoitti:

    Miksi Sofia tuntee alemmuudentunteita kaikkien iskemiensä miesten exiä kohtaan. Tai siis nyxiä ne on olleet kun Sofia on ne iskenyt. Mutta tuollainen matkiminen osoittaa heikkoa itsetuntoa. Ranta-aho ehkä oli vapaa, ei tarkkaa tietoa, kun Sofia hänet iski. Mutta Ranta-ahon viimeisintä tyttöystävää alkoi matkimaan instassaan. Sai samanlaisen koirankin.

    Ranta-aho oli kuitenkin ollut avoliitosakin Marbellassa Sofian pitkäaikaisen bestiksen kanssa, jonka bestiksen kanssa oli kuitenkin mennyt myöhemmin välit poikki. Tämä ei kuitenkaan ollut se viimeisin tyttöystävä.

    Äänestä

Helena ei päästä ex-miestään irti millään!
Roikkuu kiinni kuin iilimato!
Kyllä rahalla on mahtava voima!!

Äänestä
  • Mikko on vaikeassa välikädessä koska on lapsia. Jos ei olisi lapsia niin ei tarvitsisi olla missään tekemisissä.

    Äänestä

Onkohan Helenalla jo harmaita. Sofialla on. Epätoivoinen taistelu menossa. Ikää on. Markkinat pienenee ja liksa.

Äänestä
  • Eikös Sohvi yrittänyt uida Tussinaaman liiveihin....? Ehkä tuumi, että Heppu-Heillä on pätäkkää jossain jemmassa..?

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Suomessa on kaksi tosi tehokasta tonttua!
Molemmat osaa lypsää rahat miehiltä, Helena ykkösenä ja Sofia toisena!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu