Oulun piirin lääkärit

Anonyymi-ap

Minkä ihmeen lääkäreitä siellä on kun eivät uuniapneaa erota mielitauveista.?

13

515

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Milloin olit piirillä?

    • Anonyymi

      Nyt on kyllä mielenkiintoinen aloitus.
      Piirille ei pääse uniapneaa hoidattamaan vaikka haluaisi, siellä olisi hyvä nukkua.
      Resurssit ovat tiukalla.

    • Anonyymi

      Eli piirin potilas luulee sairastavansa vain uniapneaa.

    • Anonyymi

      Mitä se sisu oikein selitti. En ymmärtänyt se höpötystä.

    • Anonyymi

      Ok Särkelä,kohtaa alkaa ympyränteko voimia sinne asti.

      • Anonyymi

        Pappa on ehtinyt olla monessa paikassa! Toivottavasti on löytynyt pätevä lääkäri avuksi.


    • Anonyymi

      Joosepilla on taas tavaroita maksamatta, menee perintään. Ei auta enää anupilta lahjaksi saatujen kodinkoneiden myyntikään.

    • Anonyymi

      Käsi pystyyn kuka jakso kattoo siivikon äijän sairasjaarituksen läpi. Väittää ilmeisesti jotenkii parantuneensa vaikka vaikuttaa että päinvastoin. Mitähän varten näitten pitää päästä julkisuuteen? Samanoloisia on ampujamanit pirjohannelet metämanit jne. Rahulia tietysti oottaavat kieli pitkälä ja mitä muuta. Loppuelämä menee vaan kuuluisuuden kanssa piloille.

      • Anonyymi

        En ole katsonut yhtään videota muutamaa sekuntia pitempään. Niin kuin monen amatöörin videot, ovat nämäkin jaarittelua, missä otetaan yksi sana eteen ja kaksi taakse. Ilmeisesti Sisu on aika suosittu niin monet tykkää, mutta itse en pidä hänen tyylistä.


    • Anonyymi

      Rahulilla rullaa,joo

    • Anonyymi

      Käsi ylös kenellä on saamatta maksu Joosepin hakemista tavaroista?.... No niin näkyy aika monta kättä nousevan...

    • Anonyymi

      Itse en ole antanut Joosepille yhtäkään tavaraa niin, että katellaan vaikka vaihossa jotain? Nyt on saatu kuulla taas amatöörimäisestä toiminnasta missä tavarat on jääneet maksamatta ja Joosepin jylisevä 6-nyykkäri Wieska linkoineen on menossa vasaran alle.

    • Anonyymi

      Ennenmuinoin oli sellanen kuin TPSL-puolue. Oliks ne jonkunlaisia vasemmistolaisia?

    Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Arman Alizadin viesti puna-aktivisteille: "Pitäkää lärvinne nytkin kiinni"

      Arman Alizad kritisoi vasemmiston kaksinaismoralismia. Iranissa syntynyt suosikkijuontaja Arman Alizad pakeni perheensä
      Maailman menoa
      282
      4150
    2. Minja Koskela nostanut vasemmistoliiton kannatuksen ennätykseen

      Koskela valittiin puolueen johtoon lokakuussa 2024, ja silloin Ylen kysely antoi puolueelle 9,3 prosentin kannatuksen.
      Maailman menoa
      135
      2365
    3. Antti johtaa Petteriä jo 7,1 prosenttiyksiköllä

      Tällä menolla sdp menee kokoomuksesta kierroksella ohi jo tällä vaalikaudella. https://yle.fi/a/74-20213575
      Maailman menoa
      82
      2016
    4. Harmi nainen kun

      olet niin elähtäneen näköinen. Miestä et koskaan löydä itelles. j
      Ikävä
      141
      1511
    5. Hotelli kainuu

      Mietityttää, hotelli Kainuussa, se, että asiakkaat voivat valita ketä saa olla ja ketä ei, Illan aikana asiakkaina!
      Kuhmo
      39
      998
    6. Seuraavakin hallitus joutuu leikkaamaan

      Sitähän tämä hallitus nyt höpöttää, kun itse on ajanut tilanteen katastrofaaliseksi. Orpon hallitus lähti suurin puhein
      Maailman menoa
      133
      972
    7. Mistä kehon osasta

      Pidät minussa eniten?
      Ikävä
      77
      959
    8. Ovatko vastasyntyneet vauvat syntisiä?

      Se ihmisten keksimä järjetön perisynti, jos ovat!
      Luterilaisuus
      337
      901
    9. Pitäis vaan lopettaa

      Sinun kanssa yhteydenpito. Alkaa vaan haluamaan enemmän ja tuskin lopulta mikään kohtaisi. Ja ikävä vaan kasvaa ja lähei
      Ikävä
      8
      877
    10. J. Rinta-Joupilla jättimäinen veropetosvyyhti

      Seinäjoen keskustan kiinteismiljonäärit olleet jo pitkään ahtaalla ja liittykö J. Rinta-Jouppikin rintamaan? https://yl
      Seinäjoki
      62
      820
    Aihe