Näin toki aina ollut varmasti,mutta jotenkin sairasta.
Pieksämäellä takanapäin puhutaan pahaa ja edessä ollaan ystävää
6
604
Vastaukset
- Anonyymi
Yleensä takaapäin pannaan.
- Anonyymi
Jos sinä tai läheisesi sairastuu vakavasti niin älä kerro ns läheiselle ystävällekkään asiasta.
Hyvät ystävät levittää tiedon kaikille jotka vastaan tulee. Parhaiten leviää facebook ja wa ryhmissä.
Voit vaan ihmetellä julkisilla paikoilla miten tuntemattomat ihmiset tuijottaa joko sinulta on tukka lähtenyt. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Jos sinä tai läheisesi sairastuu vakavasti niin älä kerro ns läheiselle ystävällekkään asiasta.
Hyvät ystävät levittää tiedon kaikille jotka vastaan tulee. Parhaiten leviää facebook ja wa ryhmissä.
Voit vaan ihmetellä julkisilla paikoilla miten tuntemattomat ihmiset tuijottaa joko sinulta on tukka lähtenyt.Ennenvanhaan korppi tuli jopa oven taakse yhtäkkiä räksyttämään syöpäsairaalle kuinka on myös psyykkisesti sairas, tämä oli silloinen lähihoitajaopiskelija ja sukulainen, hyvin eteni urallaan sen jälkeen.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ennenvanhaan korppi tuli jopa oven taakse yhtäkkiä räksyttämään syöpäsairaalle kuinka on myös psyykkisesti sairas, tämä oli silloinen lähihoitajaopiskelija ja sukulainen, hyvin eteni urallaan sen jälkeen.
Ne tyhmät joilla ei ole elämää jauhaa toisten asioita kun omassa pesässä ei tapahdu mitään.
- Anonyymi
mutta tämähän on pieksämäki.on kai sitä muuallakin mutta täällä erikoisesti.miksi sairaat päästettiin aikoinaan pois laitoshoidosta.vaitiolo velvolliset virkailiatkin juoruavat silmät kiiluen tietämistään asioista.
- Anonyymi
Silmät kiiluu onko se viiluuuuuuuu
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 467515
- 334143
- 573655
- 503160
- 172836
Voi ei! Jari Sillanpää heitti keikan Helsingissä - Hämmästyttävä hetki lavalla...
Ex-tangokuningas on parhaillaan konserttikiertueella. Hän esiintyi Savoy teatterissa äitienpäivänä. Sillanpää jakoi kons562426- 542358
- 402309
- 432288
- 162256