Laittaisit mies mulle viestiä

Musta ei näköjään ole siihen,vaikka olen keksinyt päässäni miljoona tyhmää aloitusta. Ei sen tartte johtaa mihinkään,jos se tuntuu ahdistavalta. Haluun vaan tietää,onko meillä samoja tuntemuksia toisistamme.
10469
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

Jatkan vielä tota aloitusta,että olet kuin huumetta mulle.herään ja nukahdan ajatuksiin susta. Jos tietäisit mitä näkemisesi saa aikaa mussa. Elän kuin sumussa. Haluaisin kertoa tän kaiken sulle,mutta en pysty siihen irl. Koska paikka ei ole koskaan sopiva,ja jännitän sua niin että en pysty puhumaan järkevästi.

Äänestä

Minkä ikäinen olet?

Äänestä
  • 15 vuotta Topi roine sun luokalta

    Äänestä

Oletko tämä palstahäirikkö vai ihan tolkun ihminen?

Äänestä

En ole mikään palstahäirikkö,tämä nyt on vaan ainoa paikka mihin voin itkeä tätä tuskaa.

Äänestä

Oletko ajatellut että mies voi kamppailla samanlaisten ajatusten kanssa? Siksi näissä olisi oikeasti hyvä olla jotkut tunnisteet.

Äänestä

Unohda moinen ihminen jos et uskalla ottaa yhteyttä.
Jäät kiskojen väliin kulkemaan ja hypit lankulta lankulle huomataksesi ettei ne koskaan lopu.
Unelmat on unelmia muttei hän ole sinua varten tuhlaat vain aikaasi. Jossakin voi olla unelmiesi ihminen ja loistava tulevaisuus.

Äänestä

Sulla pyörii tämä sama levy viikosta toiseen. Olisiko aika hankkia uusi?

Äänestä

Tämä on kunnon kalastelua. Tulee mieleen naisten viestiringit missä puhutaan miehistä ja tämmöisistä lähestymisistä halutaan matskua niihin, niin voidaan yhdessä hihitellä. Muistakaa jätkät jos naisen kestää vastata, niin todennäköisesti se viesti kiertää hänen hallituksensa kautta ja sieltä tulee ohjeet miten pitäisi toimia.

Äänestä

Kun olisit 06-alueen lady jota kiinnostaisi kokenut karvainen ja kielitaitoinen vapaa 50+ mies niin aletaan viestittämään.
@: riemuretki(a)outlook com

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Musta ei näköjään ole siihen,vaikka olen keksinyt päässäni miljoona tyhmää aloitusta. Ei sen tartte johtaa mihinkään,jos se tuntuu ahdistavalta. Haluun vaan tietää,onko meillä samoja tuntemuksia toisistamme.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu