Joka olet minun kanssa kirjoitellut? Et ainakaan ole se ketä kaipasin, koska se on nyt todistettu pari päivää sitten.
Kuka sinä oikein olet?
Anonyymi-ap
23547
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 23
Vanhimmat
Tuomoksi haukkuut
Ei sinua tuosta kukaan tunnista. Kysy siinä ketjussa, jossa luulet tuon ihmisen kirjoittavan.
No luulen, että se olet sinä.
Minä olen S-nainen, mutta en tosiaan tunnista sinua keneksikään tietyksi kirjoittajaksi. En tiedä edes sukupuoltasi kirjoituksesi perusteella.
Henna olen. Terve. En kyllä ollut täällä pari päivää sitten .
Miestä tarkoitin aloituksessa.
Mistä sen tietää.
Varmaan on monikin kirjoitellut ja sut täältä "tunnistanut" ja ihan samalla tarkkuudella, kun sinäkin olet hänet täältä "tunnistanut". Pelkkää harhaa lähes 100 prosenttisesti nämä kaikki "tunnistelut" täällä
Hyvin sanottu. Täällä on iso osa sellaisia jotka tuskin ymmärtävät vaikka toistaisi tuon asian kymmenen kertaa päivässä.
Tätä ei pitäisi sanoa, mutta on muutakin kuin harhaa.
No kyllä. Yksi kun sai tietää, että toinen käy täällä niin kohta oli kolmaskin tuttu ja neljäs ja niiden tutut ja kaverit ja kissan kaiman kummit ja niin koko lähiö löysi paikalle riitelemään kun kaikki naivat keskenään irl ja tulivat sitten tänne urkkimaan oliko sen toisenkin ja kolmannen kanssa ja kuka.
Semmosia te salkkarit olette. Meillä täällä eletään ihan toiseen malliin.
Todellisuus kutsuu.
Hyvä tieto.
Näpäytin tänään turhaan, jäi hiukan huono mieli. Pahoittelen siitä. Vanhat asiat jääköön sinne, mitä niitä enää muistelemaan. Romantiikka se ei ainakaan ollut, kaukana siitä.
- jos tuntuu että v!tuttaa, vilkaise ensin peiliin ennen kuin alat pakata matkalaukkua
- täydellistä naista ei ole olemassa
- toista ei ikinä kannata pitää itsestäänselvyytenä
- toiseen ei ikinä kannata luottaa sokeasti
- jokainen on kykenevä uskottomuuteen, sanoi mitä sanoi
- parisuhteessa ilmaisia lounaita ei ole vaan asioita pitää tehdä vapaaehtoisesti ja oma-aloitteisesti
🚬👩🏻🦳
En tiedä, mitä tästäkin miettisi.
Jotenkin työltä tuntuu taas. Eikö suhde voisi olla (ainakin) useasti jotain, joka tuo enemmän kuin vie. Vai haihattelenko mä vaan?
En koskaan elämäni aikana ole tavannut ihmistä, joka antaa enemmän kuin vie. En tiedä onko muu edes mahdollista.
Mua taas kiinnostaa vain ihmiset jotka antaa enemmän kuin ottaa, enkä muunlaisia ole ikinä katsellutkaan.
A----i olen. 😃Hauska tutustua, ....?
moi oon jormuli
Olen pitänyt nyt palstatauloa joulun yli ja muutenkin pyrkinyt vähentämään täällä oloa. T. Jortsukka