Miten persut tekivät Halla-ahosta jonkun jeesusmestarin, maan toiseksi korkeimman hierarkioiden olion? Hiirulaisesta, joka ei uskaltanut armeijaan. Tämä miesten jutun pakoileva pelkojänis sivarikeskuksesta! Tyypistä, joka kulki aseen kanssa kotikorttelissaan, nähdessään ihmisiä. Nieleskelevä yliopiston tekoälykkö, joka hurmasi käsityskyvyttömät pösilöt sivistysanoillaan ja ulkoa oppimillaan toisten kirjoituksilla.
Muistakaa hänen falsettikiljuntansa 2022 helmikuussa kun huusi tappamista Putiinille ja venäläisille! Yllytti suomalaisia auttamaan paljon venäläisten tappamisessa. Siinä meille onkin tosimestari puhemieheksi!
falsettikiljuntansa 2022 helmikuussa kun huusi tappamista Putiinille ja venäläisille
14
316
Vastaukset
- Anonyymi
Erkko oli yhtä sotakiimainen, kyhnyttäessään 1940 Hitlerin kainalossa.
- Anonyymi
Halla-aho on ajattelija verrataessa sataan muuhun kansanedustajaan.
- Anonyymi
Persuthan on saanut vaalirahaa venäjältä
- Anonyymi
Herranjestas näitä aaseja ja niiden aasinsiltoja, onneksi ei ollut mitään suussa, olisi voinut mennä vääräänkurkkuun.
Jatka toki
T:Sitoutumaton
- Anonyymi
Miksi venäjää palvovat putinistit tekee näitä avauksiaan palstoille ?? Muuttakaa jo onnelaanne venäjälle, mitäs täällä kitisette. Menkää sinne idän Diktatuuriin palvomaan putinia.. menkää jo !!
- Anonyymi
Ei täältä tarvitse venäjälle lähteä. Mehän olemme jo osa Venäjää.
- Anonyymi
Etupiiriä.
- Anonyymi
Halla-aho pli aluksi persu, joka ei millään vuosiin sopinut, mahtunut tai halunnut olla persu persujen joukossa. Vasta puheenjohtajuus ja ankara USA- koulutus sen pakotti.
Jos Halla-ahoa ei olisi ollut, sen olisi joku muu keksinyt itselleen toimintamalliksi.- Anonyymi
Halla ei matki ketään! Halla on suurin ja persut ovat hänen profeettojaan!
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Halla ei matki ketään! Halla on suurin ja persut ovat hänen profeettojaan!
Taas kesäistä kärpässieniuutettako on mennyt paljon?
- Anonyymi
Halpa-aho on surkein puhemies, pelokas nieleskelijä, armeijan käymätön olemattomuus, valehtelija, pettäjä.
- Anonyymi
Siis Halla on Suomen parhaimmistoa. Juuri sellaisia ajattelevia, älykkäitä, rehellisiä, sosiaalisia, heikompansa aina huomioiva ja rakastettava mies.
- Anonyymi
Kiitos oivallisesta sarkasmista. Klurps!
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kumpi vetoaa enemmän sinuun
Kaivatun ulkonäkö vai persoonallisuus? Ulkonäössä kasvot vai vartalo? Mikä luonteessa viehättää eniten? Mikä ulkonäössä?871714- 851222
- 1101113
- 67906
- 102874
Okei nyt mä ymmärrän
Olet siis noin rakastunut, se selittää. Onneksesi tunne on molemminpuolinen 😘56818- 47731
- 36722
Olen huolissani
Että joku päivä ihastut/rakastut siskooni. Ja itseasiassa haluaisin, ettei hän olisi mitenkään sinun tyyppiäsi ja pitäis47671- 33653