Käy hermoon ihan .
Vituttaa tuo tuuli nyt
7
193
Vastaukset
- Anonyymi
Oletko kenties ulkona tällä hetkellä? Paleltaako sinua? Jos mahdollista hakeudu johonkin lämpimään.
Tuuli laantunee huomiseen mennessä. - Anonyymi
Pidä kiinni hatustasi.
- Anonyymi
Tuulinen sää on minunkin mielestä ärsyttävintä ikinä! Meillä on meri vieressä ja täällä tuulee aina ja parvekelasit paukkuu. Jos avaat ikkunat niin asunnossa alkaa kamala vinkuminen.
- Anonyymi
Taisi jo vähän loppua tuuli.
- Anonyymi
Minä taas tykkään tuulesta. Mitä kovempi myrsky niin haluan olla järven tai meren rannalla ja katsoa kun myrsky raivoaa.
- Anonyymi
Siinäpä katselet
- Anonyymi
Sitten olet samanlainen, kuin minä. Itsekin pidän kovasti tuulesta ja sen voimasta.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 703169
- 622515
Hei........
Pelkkä sun näkeminen saa mut hymyilemään pitkin iltaa. Oot niin 🤩😘 Edellinen poistettiin.562146Mitä sanoa pituudeksi näillä mittaustuloksilla?
Jos jossain tarttee ilmoittaa pituus sentin tarkkuudella? Mitattu neljästi virallisesti ja mittaustulokset on olleet 1942065- 551972
- 421604
- 401570
Mä en jaksa suojella sua enää
Oot osa mun tarinaa ja ensirakkaus 🩷🌈 Olisiko niin kauheata, jos muutkin ystävämme tietäisivät? Se on jo niin vanha ”t141263EU:n uusin idea - jatkossa joudut tunnistautumaan kun katsot PORNOA!
"Pornon katsominen muuttuu täysin Euroopan komissio on kehittänyt sovelluksen, jolla internetin käyttäjä voi todistaa p1391178- 61103