Olimme jätkät kuudestaan kaveriporukalla baarissa. Jokainen aikoi mennä kotiin taksilla. Mutta taksijonossa mukaan tarttui juuri ja juuri täysi-ikäinen tyttö, eli jatkoille suuntasimme. Tietenkin siihen taksiin jonne tyttö meni tuli kyytiin 4 miestä. Loput tulivat kahdestaan toisella taksilla perässä. Tyttö istui tai makasi takapenkillä kolmessa sylissä. Miten lie päin olikaan välillä. Tytön lyhyen hameen alta pikkuhousut poistuivat jonkun takin taskuun. Kolmen miehen kädet ahnaasti nostelivat tyttöä, puristelivat persettä ja hyväilivät posliinipillua. Etupenkiltä neljännet kädet pyrkivät mukaan myös. Taksikuski piti kädet ratissa, mutta vaikutti viihtyvän.
Jatkoille vain. Sisälle päästyä tytöltä risuttiin vaatteet pois. Pieni ja hoikka tyttö kiersi sylistä syliin. Välillä hän itse hyppäsi uuteen syliin ja välillä joku häntä nosti uuteen syliin. Tyttöä kourittiin rinnoista. Pillu litisi sormien alla märkyyttään. Peppureikä puristui tiukasti sormien ympärille. Tyttö oli välillä ujostelevinaan, mutta selvästi hän nautti rietastelustaan ja kuuden miehen huomiosta.
Vähitellen tyttö alkoi kaivamaan seisovia kyrpiä esiin vuorotellen. Jokaista kyrpää tyttö imi voimakkaasti saaden ne kivikoviksi.
Siihen asti kaikki miehet olivat olleet hiukan hämillään, että onko tämä tyttö todellinen ja tapahtuuko tämä todella. Mutta kun tyttö sai seisovat kyrvät esiin, niin yksikään mies ei enää empinyt.
Tytön imiessä yhtä kyrpää, joku rohkeni painaa oman kyrpänsä tyttöön sisään takaapäin. Tyttö katsoi olan yli ja sanoi ”anna mennä”. Mies alkoi panemaan tyttöä rytmikkäästi kiihtyvällä tahdilla. Muutkin miehen rohkaistuivat ja kaikki kerääntyivät tytön ympärille.
Pian tyttöä nussittiin taukoamatta. Tyttö voihki kuin kivusta, mutta samalla hän halusi enemmän ja enemmän. Hän oli täysin hullaantuneena usean kyrvän upotessa häneen.
Tyttö halusi hetken imettyään aina uutta kyrpää suuhunsa. Hän ei malttanut imeä yhtä kyrpää kovin kauan. Hän hamusi käsillään toisiin kyrpiin kiinni, kun yksi oli syvällä hänen suussaan. Tyttö kakoi välillä, mutta heti perään upotti kyrpää uudelleen syvälle nieluun.
Pieni pylly otti ahnaasti sisään kivikovaa kyrpää. Samalla toinen kyrpä oli pillun sisällä ja survoi itselle tilaa tiukassa pillussa edestakaisin. Tyttö oli hurmiossa.
Kun osa miehistä alkoi alkoi laukeamaan, niin tyttö halusi jokaisen laukeavan hänen pilluunsa. Vähitellen jokainen vuorollaan pääsi laukeamaan tytön pilluun sisälle.
Lopulta vain yksi mies pani tyttöä anaaliin, kun muut kannattelivat tyttöä ilmassa. Tytön jalat olivat aivan levällään ja pieni suloinen kiimapillusta valui spermaa ulos. Tyttö sai voihkinnan lomasta sanottua lähimmälle miehelle ”Nuole mua”. Mies nuolee klitorista ja työntää useamman sormen pilluun sisään. Spermaa valuu ulos pillusta. Pian koko käsi uppoaa tytön nussittuun pilluun. Tyttö suorastaan ulvoo. Kivustako vai nautinnosta? Toinen mies panee rajusti seisten tyttöä takaapäin anaaliin. Toisen miehen koko käsi on tytön pillussa sisällä ja samalla hän nuolee tytön klitorista. Tyttö laukeaa isosti ulvoen, voihkien ja vaikeroiden. Samalla tyttö ruiskii nuolevan miehen kasvot aivan märiksi.
Anaaliin pannut mies nostaa tytön vielä pöydälle selälleen ja jatkaa panemista tytön pilluun. Tyttö tärisee edelleen orgasmin kourissa, kun mies laukeaa pilluun sisälle.
Tyttö nostetaan hellästi sohvalle, mutta tytön kädet alkavat hamuamaan taas kyrpiä käsiinsä. Ensin lauenneet miehet ovat jo valmiina uuteen kierrokseen…
P.S. Tiedoksi spedelle ja parille muulle. Tämä ei ole tositarina
Vainko kerran eläissään voi näin käydä
15
2865
Vastaukset
- Anonyymi
Tuollaista pikkunarttua kun sais oikeasti nussia porukalla 🥰🥵
M42 Satakunta- Anonyymi
Se varmaan kelpaisi sulle
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Se varmaan kelpaisi sulle
Todellakin kelpaisi 🥰
- Anonyymi
Todellakin olisi mahtava viettää pitkä ilta tai viikonloppu kiimaisen, hoikan ja pienen seksihullun kanssa. Eiköhän kuusi miestä saisi kyltymättömänkin tytön paikat tyydytettyä ainakin hetkeksi.
Tyttö voisi pitää myös dildoshowta mitä isommilla dildoilla.
- Anonyymi
Tuo taksissa porukalla sormettelu tuo nuoruusajat mieleen. Jotain alkukantaisen kiihottavaa, kun saa ensin vastentahtoisen tytön tai naisen antautumaan useamman nuoren miehen käsiin. Ahtaassa autossa nainen ei ole enää perillä kenen kädet on missäkin. Aika monen naisen liftauskyyti baarista kotiin venyi nautinnon ja seksuaalisen hyväksikäytön epämääräiseksi sekoitukseksi.
- Anonyymi
Spede se taas on lukenut isojen poikien lehtiä uutterasti buaahaa
- Anonyymi
Huomaan ettet ole penaalin terävin kynä. Eniten sotkeva kylläkin.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Huomaan ettet ole penaalin terävin kynä. Eniten sotkeva kylläkin.
Tämä!! 🤣🤣🤣
Kirjoitus on seksnovellit kategoriassa ja tekstin loppuun lisätty ihan spedeä varten ”Tämä ei ole tositarina”. Silti Spedeä vaivaa, että isojen poikien tarinoita luettu. Spedellä on kiire vain suoltaa paskaa, tajuamatta minne sitä suoltaa. - Anonyymi
Nyyh.
- Anonyymi
Ihana kuuden miehen yhteinen kiimaperse. Tuollaista tyttöä kuluisi pitää kuin prinsessaa, mutta naida rajusti. Jumalauta että irtosi hyvät runkut mielikuvasta.
- Anonyymi
Sitä se juuri oli. Enkä yritä edes kieltää sitä. Miten sulla?
Ketjusta on poistettu 9 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 826205
Nikkalassa vauhdilla nokka kohti taivasta
Mitähän Darwin sanoisi näistä 4 suomalaisesta, jotka kävivät Haparandan puolella näyttämässä, kuinka Suomi auto kulkee t293733törniöläiset kaaharit haaparannassa
isäpapan autolla kaahatta 270 km/h metsään https://www.lapinkansa.fi/nsd-kaksi-suomalaista-kuoli-kolarissa-haaparannall/253075Sitä saa mitä tilaa Perussuomalaiset!
https://yle.fi/a/74-20160212 SDP:n kannatus se vain nousee ja Keskusta on kolmantena. Kokoomus saanut pienen osan persu3631664- 331368
- 261292
Anteeksi kulta
En oo jaksanut pahemmin kirjoitella, kun oo ollut tosi väsynyt. Mut ikävä on mieletön ja haluisin kuiskata korvaasi, hyv11916Eelin, 20, itsemurhakirje - Suomalaisen terveydenhuollon virhe maksoi nuoren elämän
Yksikin mielenterveysongelmien takia menetetty nuori on liikaa. Masennusta sairastava Eeli Syrjälä, 20, ehti asua ensi42873Perttu Sirviö laukoo täydestä tuutista - Farmi Suomi -kisaajista kovaa tekstiä "Pari mätää munaa..."
Ohhoh, Farmilla tunteet alkaa käydä kuumana, kun julkkiksia tippuu jaksosta toiseen! Varo sisältöpaljastuksia: https:11860- 42819