Joulukuussa 72 Daciaa rekisteriin, siis aivan mitätön luku. Koko viimevuoden markkina-osuus 0.7%. Taitaa olla niin että kansan syvät rivit eivät luota Daciaan. Rombat akku, kiinarenkaat ja kulahtaneet karvanopat syynä. Tiedä häntä.
Dacia rekisteröinnit
8
329
Vastaukset
- Anonyymi
Suomalaiset on viisasta kansaa, eivät koske romaniassa kasattuihin ranskalaisista jämäosista tehtyihin tekeleisiin!
- Anonyymi
Tää on just tätä. Tästä olen jo aiemmin maininnut.
- Anonyymi
Älkää kommentoiko narsun avausta. Narsisti ajelee Toyotalla ja uskoo sen olevan muailman paras auto. Uskokaa minua ja tehkää niinkuin minä sanon. No comments.
- Anonyymi
Joo-o... Ajelin dacialla vuoden ja siinä oli enemmän vikaa kuin toyotassa kymmenessä vuodessa. Sattuneesta syystä tuli kiire vaihtaa takaisin toyotaan. En tiedä sitten tekeekö se minusta narsistin, että vaihdoin paskasta kestävään.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Joo-o... Ajelin dacialla vuoden ja siinä oli enemmän vikaa kuin toyotassa kymmenessä vuodessa. Sattuneesta syystä tuli kiire vaihtaa takaisin toyotaan. En tiedä sitten tekeekö se minusta narsistin, että vaihdoin paskasta kestävään.
Noniin. Toyotan omapoika älähti. Tulihan se sieltä
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Noniin. Toyotan omapoika älähti. Tulihan se sieltä
En ketjua aloittanut, jos sitä meinasit.
- Anonyymi
Tehkää niinkuin minä sanon. Jättäkää Daciat pölyyntymään kauppaan. Elkää sortuko, pysykää lujina ja vaatikaa autoiltanne enemmän.
- Anonyymi
Minä olen ottanut neuvosta vaarin. Jätän suosiolla Daciat pölyyntymään kauppaan. Katsos joku raja pitää olla autojen osalta. Mitähän ne kylilläkin sanoisi jos kurvaisin keppanaostoksille Dacialle. Niin. Siinä olisi selittämistä
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1271984
Noniin rakas
Annetaanko pikkuhiljaa jo olla, niin ehkä säilyy vienot hymyt kohdatessa. En edelleenkään halua sulle tai kenellekään mi1001730Lasten hyväksikäyttö netissä - Joka 3. nuori on saanut seksuaalisen yhteydenoton pedofiililtä
Järkyttävää! Lapsiin kohdistuva seksuaalinen hyväksikäyttö verkossa on yhä pahempi ongelma. Ulkolinja: Lasten hyväksikäy571400Kumpi vetoaa enemmän sinuun
Kaivatun ulkonäkö vai persoonallisuus? Ulkonäössä kasvot vai vartalo? Mikä luonteessa viehättää eniten? Mikä ulkonäössä?791375Multa sulle
Pyörit 24/7 mielessä, kuljet mun mukana, mielessä kyselen sun mielipiteitä, vitsailen sulle, olen sydän auki, aitona. M311038Mies, eihän sulla ole vaimoa tai naisystävää?
Minusta tuntuu jotenkin, että olisit eronnut joskus, vaikka en edes tiedä onko se totta. Jos oletkin oikeasti edelleen s47946Nainen, olen tutkinut sinua paljon
Salaisuutesi ei ole minulle salaisuus. Ehkä teimme jonkinlaista vaihtokauppaa kun tutkisimme toisiamme. Meillä oli kumm51943Onko sulla empatiakykyä?
Etkö tajua yhtään miltä tämä tuntuu minusta? Minä ainakin yritän ymmärtää miltä sinusta voisi tuntua. En usko, että olet44892- 73876
- 109873