Tyttö, jonka kanssa vein hommat loppuun, pesee itseään alumiinisessa metallivadissa kämpän lattialla. Sievältä näyttää, upeat reidet ja leveä perä, kun tyttö tuossa kyykkii. Tyttö on täysin alasti. Kämpässä on lämmin, suorastaan kuuma.
- Saanko mää pestä sut? Tyttö sanoo ja katsoo hiustensa takaa hymyillen.
Yllätyn pyynnöstä. Tyttö vaihtaa puhtaan veden ja vetää minut seisomaan.
Tyttö kietoo sormensa kaluni ympärille ja nostelee siihen toisella kädellä vettä. Kohta tyttö ottaa jo turpamaan alkaneen kalun suuhunsa. Kalu alkaa suureta vauhdilla.
- Se on tosiaan iso, tyttö huokaisee ja katselee kalua hävyttömästi eri puolilta ja aukaisee sille jälleen suunsa. Katson jalkojeni juuressa kontillaan olevaa tyttöä. Kalu on hänen suussaan. Tytön leveä paljas perä leveää hoikasta uumasta kynttilän valossa.
Katson toista tyttöä. Hän on kyljellään vuoteella. Hoikka uuma, lantion kaari kehystää yhteen puristettuja reisiä ja reisien välistä pilkottavaa häpyä. Tytöllä ei ole vieläkään housuja.
Minulla tulee hirveä halu naida tyttöä. Irrottaudun pesijätytöstä ja asettaudun nukkuvan tytön taakse. Otan kalun käteen ja vien toisen käden sormet tytön hävylle. Oikea kohta löytyy ja tunnen kuinka kalu alkaa painua sisään.
Alan työnnellä. Tyttö makaa liikkumattomana, mutta kuulen hänen kiihtyneen hengityksensä. Nytpä alkaa kalu olla kantaa myöten tässäkin tytössä. Näen että toinen tyttö tyydyttää itseään kädellään meitä katselleessaan.
- Tuo tuolla, isolla, nussii, kuulen tytön sanovan.
Tulen rajusti ja painaudun tyttöä vasten koko vartalollani. Hyväilen kädellä hänen lantiotaan, vatsaansa, rintoja. Suukottelen tyttöä niskaan ja hyväilen huulillani pientä korvaa, tuota jota äsken niin himoiten katsoin.
Eräkämpällä (osa 3)
Anonyymi-ap
0
3396
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Nasima löi Jussille luun kurkkuun
Nasima kertoi ettei Jussi sovi puhemieheksi, koska sallii rasismin. Mihin toimiin perussuomalaiset ryhtyvät? Kuka nouse4698447Razmyar on säälittävä - puhemiehellä ei ole mitään syytä ottaa kantaa tähän "silmäkohuun"
jonka toimittajat sai aikaan. Asia ei kuulu puhemiehelle millään lailla. Razmyar haluaa taas vaan huomiota. Mutta jos r1195810Miten Eerolan silmäkuvat voivat levitä muutamassa tunnissa ympäri maailmaa?
Seuraako koko maailma persujen ja erityisesti Eerolan somea reaaliajassa? Edes kansanedustajan itsemurha eduskuntatalos2554752Siviilipalvelusmies Halla-aho normalisoi rasismin perussuomalaisissa
SMP:n tuhkille perustettu puolue ei ollut ihmisiä vastaan, vaan instituutiokriittinen. "Missä EU - siellä ongelma", oli564599Suomalaisilta vaaditaan valtavasti suvaitsevaisuutta - miksi sitä ei vaadita muslimeilta
Suomalaisilta vaaditaan kaikkea, pitää olla suvaitsevainen ja hyväksyä vieraiden tavat, rasisti ei saa olla jne. Miksi s624099Juuri Suomen valtamedian toimittajat teki "silmävääntelystä" sen kohun
ja ilmeisesti ottivat yhteyttä myös ulkomaisiin medioihin, että katsokaas tätä. Mutta Japanin medioissa on asiaan suhta1603930SDP:n kansanedustaja Marko Asell: Suomen myönnettävä maahanmuuton ongelmat
Hänen mielestään Suomen pitää pyrkiä rajoittamaan jyrkästi turvapaikanhakijoiden pääsyä maahan ja hän arvioi, että maaha1673732- 901698
- 951202
- 42857