Eräkämpällä (osa 3)

Anonyymi-ap

Tyttö, jonka kanssa vein hommat loppuun, pesee itseään alumiinisessa metallivadissa kämpän lattialla. Sievältä näyttää, upeat reidet ja leveä perä, kun tyttö tuossa kyykkii. Tyttö on täysin alasti. Kämpässä on lämmin, suorastaan kuuma.

- Saanko mää pestä sut? Tyttö sanoo ja katsoo hiustensa takaa hymyillen.

Yllätyn pyynnöstä. Tyttö vaihtaa puhtaan veden ja vetää minut seisomaan.

Tyttö kietoo sormensa kaluni ympärille ja nostelee siihen toisella kädellä vettä. Kohta tyttö ottaa jo turpamaan alkaneen kalun suuhunsa. Kalu alkaa suureta vauhdilla.

- Se on tosiaan iso, tyttö huokaisee ja katselee kalua hävyttömästi eri puolilta ja aukaisee sille jälleen suunsa. Katson jalkojeni juuressa kontillaan olevaa tyttöä. Kalu on hänen suussaan. Tytön leveä paljas perä leveää hoikasta uumasta kynttilän valossa.

Katson toista tyttöä. Hän on kyljellään vuoteella. Hoikka uuma, lantion kaari kehystää yhteen puristettuja reisiä ja reisien välistä pilkottavaa häpyä. Tytöllä ei ole vieläkään housuja.

Minulla tulee hirveä halu naida tyttöä. Irrottaudun pesijätytöstä ja asettaudun nukkuvan tytön taakse. Otan kalun käteen ja vien toisen käden sormet tytön hävylle. Oikea kohta löytyy ja tunnen kuinka kalu alkaa painua sisään.

Alan työnnellä. Tyttö makaa liikkumattomana, mutta kuulen hänen kiihtyneen hengityksensä. Nytpä alkaa kalu olla kantaa myöten tässäkin tytössä. Näen että toinen tyttö tyydyttää itseään kädellään meitä katselleessaan.

- Tuo tuolla, isolla, nussii, kuulen tytön sanovan.

Tulen rajusti ja painaudun tyttöä vasten koko vartalollani. Hyväilen kädellä hänen lantiotaan, vatsaansa, rintoja. Suukottelen tyttöä niskaan ja hyväilen huulillani pientä korvaa, tuota jota äsken niin himoiten katsoin.

0

2809

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

      Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

      Luetuimmat keskustelut

      1. YLE Äänekosken kaupunginjohtaja saa ankaraa arvostelua

        Kaupungin johtaja saa ankaraa kritiikkiä äkkiväärästä henkilöstöjohtamisestaan. Uusin häirintäilmoitus päivätty 15 kesä
        Äänekoski
        84
        1729
      2. Euroopan lämpöennätys, 48,8, astetta, on mitattu Italian Sisiliassa

        Joko hitaampikin ymmärtää. Se on aivan liikaa. Ilmastonmuutos on totta Euroopassakin.
        Maailman menoa
        272
        1605
      3. Asiakas iski kaupassa varastelua tehneen kanveesiin.

        https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/33a85463-e4d5-45ed-8014-db51fe8079ec Oikein. Näin sitä pitää. Kyllä kaupoissa valtava
        Maailman menoa
        290
        1389
      4. Martina lähdössä Ibizalle

        Eikä Eskokaan tiennyt matkasta. Nyt ollaan jännän äärellä.
        Kotimaiset julkkisjuorut
        170
        1309
      5. Avustikset peruttu.

        Aettokosken ampuraan rahat otettu poekkeen valtiolle.
        Suomussalmi
        57
        915
      6. Määpä tiijän että rakastat

        Minua nimittäin. Samoin hei! Olet mun vastakappaleeni.
        Ikävä
        48
        891
      7. 66
        884
      8. Jos ei tiedä mitä toisesta haluaa

        Älä missään nimessä anna mitään merkkejä kiinnostuksesta. Ole haluamatta mitään. Täytyy ajatella toistakin. Ei kukaan em
        Ikävä
        66
        873
      9. Miksi mies tuntee näin?

        Eli olen mies ja ihastuin naiseen. Tykkään hänestä ja koskaan hän ei ole ollut minulle ilkeä. Silti ajoittain tunnen kui
        Ikävä
        40
        861
      10. Se nainen näyttää hyvältä vaikka painaisi 150kg

        parempi vaan jos on vähän muhkeammassa kunnossa 🤤
        Ikävä
        48
        838
      Aihe