voitteko kertoo kaikkii vinkkei miten laihtuu!!??? miten voi piilottaa ruokaa ja jos on osastolla ja hoitaja kattoo vieres kun syö niin mite siinä vois piilottaa??? miten kannattaa juoda ja mitä? siis kaikki laihdutus vinkit tänne!!!
laihdutus vinkkejä??
1
595
Vastaukset
- Anonyymi
Kuuleppa, koska olet osastolla niin siellä ei laihsuteta enempää , vaan syödään se ruoka mikä on nenän edessä.
Ensinnäkin olet hyvin epäkypsä kun kyselet tuollaisia. Oletko ajatellut miskimolet osastolla . Jos et tiedä sitä niin voin kertoa että olet sairas.
Kukaan ei anna mitään laihdutus vinkkejä sinulle , koska e niitä tarvitse. Ainun päämääräksi on nyt se että tulet terveeksi.
Ja kyselet laihsuttamis vinkkejä. Tiedätkö edes että hoitoasi on kallista yhteiskunnalle siksipä siellä ei petetä ketään piilottelemalla ruokaa . Vaan noudatetaan hoito ohjelmaa ihan kun se on suunniteltu. Juonittelemaan sinne ei oteta potilaista . Niin että hyväksy itsesi ihan sellaisena kun olet , se on alku terveydelle , ja kukaan normaali ihminen ei laihduttelemaan tuollaisilla metodeilla, vaan menee salille syö kunnolla ja treena sen verran aitä keho vastaa treenaukseen. Ja olokin tulee hyväksi . Mutta treenausta ei tarvitse harrastaa joka päivä vaan vähän kerrallaan se ei saa olla pääasia elämässä .
Vaan sitä voi harrastaa eri asioita.
Ettäedea kehtaan kysellä muilta vinkkejä , sanoo mikä olet , jonkun nyt mielestäsi pitäis antaa sinulle vielä ohjeitakin miten muka laihduttaa.
Siis olet valmis valehtelemaan myös , traagista .älä vedä ihmisiä mukaan juonitteluun vinkki pyydöillä
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Räppäri kuoli vankilassa
Ei kuulemma ole tapahtunut rikosta. Sama vahinkohan kävi Epsteinille. https://www.hs.fi/suomi/art-2000011840869.html "874188Välillä kyllä tuntuu, että jaat vihjeitä
Mutta miten niistä voi olla ollenkaan varma? Ja minä saan niistä kimmokkeen luulemaan yhtä sun toista. Eli mitä ajatella293163No kyllä te luuserit voitte tehdä mitä vaan keskenänne, sitä en ymmärrä miksi pelaat,nainen
Pisteesi silmissäni, edes ystävätasolla tippui jo tuhannella, kun sain selville pelailusi, olet toisen kanssa, vaikka ol452340- 351348
- 10929
- 134921
- 6894
Masan touhut etenee
Punatiilitalon tietotoimiston mukaan Masa on saanut viimein myytyä kämppänsä ja kaavoittaa uudelle lukaalille tonttia pa12832Naisten ja miesten tasoeroista
Oletteko huomanneet, että naisissa ylemmän tason naiset ovat sinkkuja, ja miehissä alemman tason incelit? Toimivat paris124776- 11770