Kirkonkellojen ääni on uskonnollista rasismia meitä islamin poikia kohtaan. Kaupungin on heti ne vaimennettava!
Kirkonkellojen ääni on uskonnollista rasismia meitä islamin poikia kohtaan.
21
465
Vastaukset
- Anonyymi
Lisää kellojen soittoa kaikista syistä.
- Anonyymi
oikein sanottu eihän teissä miehiä olekkaan.naistenalistajia koko porukka.ja uskovat johonkin tärinäpartaan.
- Anonyymi
Rasismia on ulvominen baabelin tornissa auringonlaskun aikaan. Rasismia on kulkeminen mustassa kaavussa kaupungilla tai pipa kupolin päällä.
- Anonyymi
Ei uskonto ole rotu, vielä vähemmän musta kaapu on rotu. No, kankoonpeeläiset ovat tunnetusti tyhmiä ja tietämättömiä.
- Anonyymi
Kun on kaupunkeja, jotka maksaa siitä, että joku kakara on kuullut virrenvärssyn, suuremman summan rahaa sille, kuin keskiverto kuukausieläke, niin mitä sitten?
Kun on sosialisteissa ja vihreissä kansanedustajia, jotka kaivaa vanhoista 1900- luvun nettijutuista jonkun käyttäneen neekeri tai mustalainen sanaa ja sitten nyt erotettaisiin eduskunnasta, tai pitäisi muutama viikko katumuksesta kontata entisen kommunistin edessä, niin entä sitten? - Anonyymi
te ette määrää täällä.
- Anonyymi
Musta Waltteri sai kalliin pyörän Niinistön valtion rahoista kun äitinsä osasi itkeä ja valehdella.
- Anonyymi
Koittakaas nyt persut rauhoittua.
- Anonyymi
Miksei pöhöttäjä Sumppi voinut sanoa minkä jumalan siunausta se rukoilee löpinässään? Pelkästään pääsukontojen sivuhaarojen jumalia on maailmassa noin 9 000 ja herännäisjumalia 34 000 wikin mukaan.
- Anonyymi
Kirkonkellon ovat rasismia, jouluvirret ovat rasismia, kevätvirret ovat rasismia, Tarzan- elokuvat ovat rasismia, suomenkieli on rasismia ja meidän sateenraarivehreiden islamistien pitää toimia!
- Anonyymi
Persut voi rauhoittua kommenteissa. Uskotteko oikeasti että tän langan olisi aloittanut joku muslimi? Yrittää vaan kalastella vihakommentteja rasisteilta jotka loukkaantuu kaikesta.
- Anonyymi
Miksi pelkäät? Pelkäätkö ajatusta että "HE" kohta aloittavat?
- Anonyymi
Kirkonkylä sana pitää heti poistaa. Se ei sovi nykyaikaan. Hei vihervasemmiston mitään tekemättömät! Alkakaa jo eduskunnassa ajaa asiaa, tai nimikyltteihin minareettikylä, synagoogakylä ja niin edelleen
- Anonyymi
Perustekemättömät paskanjauhannan mestarit, TURPA KIINNI!!
- Anonyymi
Näin auton takaikkunassa kirjoituksen "Alas kyttääminen, pakkovalta ja alistaminen!"
- Anonyymi
Kirkon kellon alas torneista!
- Anonyymi
ja kipat pois päästä!
- Anonyymi
Mna halua kirkelo lopetava soito kun minareetti kajahtaa minareeti uskotunnustus.
T.Ahmedt. Abdullati.- Anonyymi
Ohoh!
- Anonyymi
Täme olla huva alku!
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Maatalous- ja yritystuet pois, työeläkevaroilla valtion velka pois
Suomi saadaan eheytettyä kädenkäänteessä, kun uskalletaan tehdä rohkeita ratkaisuja. Maatalous- ja yritystuet ovat hait523295Hei! Halusin vain kertoa.
En tiedä luetko näitä, mutta näimme n.4vk sitten, vaihdoimme muutaman sanan ja tunsin edelleen kipinän välillämme. Katso31054Miksi ikävä ei helpotu vuosien jälkeenkään?
Tänään olin ensimmäistä kertaa sinun lähtösi jälkeen tilassa, jossa vuosia sitten nähtiin ensimmäistä kerta. Ollessani3910- 19844
Kirjoittaisit edes jotain josta tiedän
Varmasti oletko se oikeasti sinä. Tänään tälläinen olo. 68800Mistä tietää, onko hän se oikea?
Siitä, kun sitä ei tarvitse miettiä. Siitä, kun hänen olemassa oleminen ja ajatteleminen saa hymyilemään. Siitä, kun ha60724Miten voitkin olla aina niin fiksu
...aina niin huomaavainen, kärryillä ja kartalla. Yritän etsimällä etsiä sinusta jotain vikaa, että saisin pidettyä sydä44694Tiesitkö? Suomessa lääkäri voi toimia ammatissaan, vaikka hän olisi seksuaalirikollinen
Järkyttävää… Motin mukaan Suomessa lääkäri voi toimia ammatissaan, vaikka hän olisi yksityiselämässään syyllistynyt es27682Sofia Zida puhuu rehellisesti suhteesta Andy McCoyhin: "Se on ollut mulle tavallaan..."
Sofia ja Andy, aika hellyttävä parivaljakko. Sofia Zida on mukana Petolliset-sarjassa. Hänet nähtiin Yökylässä Maria Ve4617- 42610