Top Gear Suomi

On kyllä nolo! Oikein myötähäpeä tulee kun katsoo. Ei pysty.. todella huono valinta joku vanha kiekkoraakki ottaa tohon elvisteleen! Toivottavasti tätä ei nyt ulkomaille levitetä kuitenkaan.
3190
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Pelle johtaa sirkusta

Äänestä

Sillä päässyt esintyyn kun on urheiluautoja tallissa joutuu niitä käyttämään ohjelmassa

Äänestä

Silkkaa sontaa. Kaikkea maailman huuhaata pitää matkia. Eikö lätkä rahat enää elätä??? Turhakkeita jo muutenkin tv.ssä riittää. Eipä ole tosin pakko katsoa, muutakin touhua keksii! Hoh hoijaa??

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

On kyllä nolo! Oikein myötähäpeä tulee kun katsoo. Ei pysty.. todella huono valinta joku vanha kiekkoraakki ottaa tohon elvisteleen! Toivottavasti tätä ei nyt ulkomaille levitetä kuitenkaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu