Tulikohan se viesti koskaan perille?

Hiljaisuus on syvä, joten samapa tuo,
merkityksetöntä kaikki tyynni.
20420
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 20

Vanhimmat

Mulla tulee joskus näkyviin monen vuoden vanhoja meseviestejä.

Äänestä

Mikä viesti?

Äänestä

Eipä oo näkynyt

Äänestä

Niin mikä viesti...

Äänestä
  • Mikä ihme sinua hönöpettersson vaivaa kun kuvittelet, että sulla on a) joku oikeus vatvoa näitä viestejä keneltä kenelle jnetai b) että nämä palstamiehen täkyprovotvedes vastaa mitään siihen fakin irl-elämään viittavaa? Sin obsessio on ihan järkyttävää tasoa

    Äänestä

  • Anonyymi00009 kirjoitti:

    Mikä ihme sinua hönöpettersson vaivaa kun kuvittelet, että sulla on a) joku oikeus vatvoa näitä viestejä keneltä kenelle jnetai b) että nämä palstamiehen täkyprovotvedes vastaa mitään siihen fakin irl-elämään viittavaa? Sin obsessio on ihan järkyttävää tasoa

    Eikä ole, on ihan normaalia asua keskustelupalstalla ja kuvitella viestejä pakkomielteen kohteensa kirjoittamaksi

    Äänestä

Ei. Tiedät sen itsekin.

Äänestä

Merkityksetön mä olenkin.
No ei tullut viestiä...

Äänestä
  • No voi ei onpa makaaberi miespuolinen aloittaja ikävä kuulla tämä suru-uutiset

    Äänestä

Mihin laitoit viestin?
Miten niin merkityksetöntä?

Äänestä
  • Postilaatikkoon

    Äänestä

  • Anonyymi00012 kirjoitti:

    Postilaatikkoon

    Kiitos, kun vastasit.

    Äänestä

  • Anonyymi00012 kirjoitti:

    Postilaatikkoon

    Ei tullut…joku kateellinen postimies käyny varastamassa.

    Äänestä

Millainen viesti? Estin jonkun tuntemattoman numeron wa.

Äänestä

Ei ole tullut viestiä ja meidän viestittelykin loppui kuin kananlento 🐓

Äänestä
  • Oliko kananlento? 🙄

    Äänestä

  • Anonyymi00011 kirjoitti:

    Oliko kananlento? 🙄

    Taisi katketa kuin kanan kinttu 🥸😎

    Äänestä

  • Anonyymi00013 kirjoitti:

    Taisi katketa kuin kanan kinttu 🥸😎

    😂😂 tkehdun kohta pullaani 🤓🥸

    Äänestä

  • Anonyymi00015 kirjoitti:

    😂😂 tkehdun kohta pullaani 🤓🥸

    Jos mulla olisi valta, kanoilla olisi yhtä tukevat jalat kuin norsuilla🐘 🐓🍗. Kuvittele kana norsun jaloilla 😂😂😂
    Reiskaa (reisi-koipea) kun ostat kaupasta niin olisihan siinä reilusti enempi syötävääkin

    🥸🤓

    Äänestä

  • Anonyymi00015 kirjoitti:

    😂😂 tkehdun kohta pullaani 🤓🥸

    Polta mieluummin kieles kuumaan kahviin kun tukehdut. Mä en halua että meidän keskustelu loppuis tähän 🤗❤️

    🚬👩🏻‍🦳

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Hiljaisuus on syvä, joten samapa tuo,
merkityksetöntä kaikki tyynni.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu