Siitä mä tykkäsin että

meidän välit lähtivät melkein itsestään.
Siinä ei tarvinut kummankaan tehdä oikeastaan juuri mitään❤️ se, että toisen välittämistä ja kemiaa pitää hakea niin ei tuo oikeaa rakkautta lähelle.
4461
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Sehän se parasta on.
Itsekin kun olen varma että haluan johonkuhun tutustua ja näen että hänkin tuntee kiinnostusta, otan kyllä kontaktia ja katson miten toinen ottaa sen vastaan.
Kyllä se siitä pikkuhiljaa lähtee kuin itsestään etenemään kun kummatkin niin haluaa.

Äänestä

Onhan se mukavaa.
Kyllä niitä työvoittojakin on mahdollista ansaita, mutta tulee sellainen kotiin saapunut fiilis, kun saa yhteyden heti ja ilman pinnistelyä.

Äänestä

Niinhän ne lähtivät nopeasti eri suuntiin, luonnollisesti ja vaivatta.

Äänestä

Voisin sanoa samaa. Ihan luonnollista ei mitään pakotettua

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

meidän välit lähtivät melkein itsestään.
Siinä ei tarvinut kummankaan tehdä oikeastaan juuri mitään❤️ se, että toisen välittämistä ja kemiaa pitää hakea niin ei tuo oikeaa rakkautta lähelle.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu