Hanuria vai huuliharppua? 🤔 Viimeiseksi jäi se tärkein kysymys.
Kumpaa soittaisit mieluummin
17
291
Vastaukset
- Anonyymi
Huuliharppua
- Anonyymi
Mikä oli se kysymys?
- Anonyymi
Se kysytään sitten IRL. 🤭
- Anonyymi
Nahkahuilua kiitos
- Anonyymi
Oikein paksua ja lihaisaa.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Oikein paksua ja lihaisaa.
Kunhan on hoo miehen niin käy.
- Anonyymi
Sun mutsiis
- Anonyymi
Onko mami sitten nyt sinkku?
Tarttuisin tiukasti hanuriin ja näppäilisin.
- Anonyymi
Uùuuuuu
- Anonyymi
Itse puhallan aina pimperoon ja katson kuinka huulet lepattaa ja päästävät pimperopieruja.
- Anonyymi
Miksi puhallella kun voisi tehdä muutakin.
- Anonyymi
Ihan vinkiksi vaan, että sielläkin on limakalvot, ihan niin kuin korvassakin. Ei kannata puhallella.
- Anonyymi
En kumpaakaan. Voisin kuunnella hänen upeaa instrumenttiaaan.
- Anonyymi
Mutsis hanuria
- Anonyymi
No ainakin yksi hanuri on mielessä🤔 Mutta toisaaltaa minulla on huuliharppu, tosin en osaa soittaa sillä, ainoastaan hönkiä siihen.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Me työeläkeläiset äänestämme SDP:tä
SDP on luonut koko työeläkejärjestelmän, jonka hedelmistä saamme nyt nauttia. Kansaneläkelaitos on Maalaisliiton tekele,1574940Eikö tunnukin kamalalta, kun en
anna periksi vaikka parhaasi olet tehnyt antaaksesi täystyrmäyksen? Ja kyllähän minä monta iskua olen saanut ja maannut813596SDP on selvästi paras valinta äänestyskopissa
Puolueella on arvomaailma kohdallaan, sillä on hyvä CV itsenäisen Suomen historiassa vastuunkantajana ja hyvinvointivalt322589SDP:n selitykset ontuu pahasti - "On käsitelty heti, mutta kukaan ei tiedä"
Kokoomuslaiset pistää taas demareita nippuun. Tuppuraisen mukaan mukaan SDP:n useat ahdistelutapaukset on käsitelty het402253Kenen juontajan pitäisi voittaa tänään Kultainen Venla? Ehdolla Pimiä, Holma ja Vaaherkumpu
Kultainen Venla gaalassa jaetaan tänään tv-alan palkintoja. Yksi suosituimmista kategorioista on Juontaja. Vappu Pimiä962129Oletko nainen turhautunut, kun en tule juttelemaan siellä?
Haluaisin tottakai tulla. Älä käsitä väärin. Ehkä ensi kerralla?282046Antti Lindtman: "Ainahan kaikenlaisia huhuja liikkuu"
Näin hän siis vastaa SDP:n häirintäkohuun, väistelee vastuutaan Juttuhan on niin, että Lindtman ja Tuppurainen on tasan632033Mitä saa sanoa?
Palstalla tänään sanottua: ” Kaikki riippuu siitä, miten asian esittää,” Onko siis niin, että saa muita pomottaa ja872003Onko olemassa miehiä, jotka haluavat yhteydenpitoa?
Silloin tällöin viestiä, puntarointeja arkielämästä, ikäänkuin pientä viihdettä ilman sen kummallisempaa. Tällaista miet201495Mitä Trump itse pitäisi siitä, jos häntä solvattaisiin
Kuten hän solvasi muita mm. Macronia? Kyllä ei huumori enää kukkisi. White house on nykyään pelkkä vitsi vain, ei mitään1051390