Ghost Rider Naminam.

Anonyymi-ap

Internetin haavemaa on feikkien temmellyskenttä, sen tietää lapsikin.

Haaveilluusiomaassa ei ole sääntöjä, ei mitään rajoitteita, arvostetun aseman saavuttaminen edellyttää täysipainoista paneutumista aiheeseensa.

Feikkipyramidihuijauksen huipulle pääseminen vaatii vuosikausien ponnisteluja, eikä riitä että aiheena on vain muutama, täytyy olla huippuosaaja ja kokenut kaikessa muussa, paitsi rakettitieteessä.

Paha kompastuskivi feikeille on hurmaantuminen saamistaan fanipalautteista ja fanituesta, jolloin mobedi alkaa irtaantumaan tassuista ja sammakoita alkaa loikkimaan.

Tämän matkailusaitin pääartistifeikki on todellinen sammakkomies, jopa voisi sanoa että syvyyssukeltaja märkäpuvussaan joka auttaa pysymään halutussa syvyydessä.

Vaaramomenttina kokopäiväfeikeillä on se että jutut menee överiksi niin kertakaikkisesti, että kaikelta aiemmalta tipahtaa pohja.

Noin sadasta esimerkistä seuraavassa muutama:
Kotihotelli kaikkinensa mikä siihen liittyy on haavetta vain.
Perhe-elämä illuusio on soosattujen parisuhteiden laastari.
Renkaiden potkiminen testopiikkien kera voimistaa feikkimiehisyyttä, mausteina mm. koeajossa ollut Busa, vuokra Duca, autoliikkeen Meba ym. traktorit ja raptorit mitä erilaisimmin selittelyin.

Ei pidä vähätellä kuitenkaan feikkiharrastusta, se on verrattavissa teho-opiskeluun triptrap w:stä ja g:stä kaikista aiheista jotka keskustelun aiheena, muutenhan feikula ei voisi esiintyä kaikesta kaikkitietävänä.

Yksi taito on välttämätön ja ylitse kaiken muun, fotosoppaus, ilman kyseistä taitoa ei voi saavuttaa kommuunin arvostusta.

3

178

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      HAUSKAA.
      Päällikkö kaikkialla ja fillarilla ranssille koommuunitapaamiseen.

      • Anonyymi

        Kaikkialla, todellakin ... mahtaako olla kaikkialla toivottu pöytäseuralainen päälliköimään?


    • Mitäpä tuota selviötä kommentoimaan, koska minua ei ole olemassa.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. IL - Patteriauto syttyi parkkihallissa Tampereella - 50 autoa LUNASTUKSEEN!

      "Palon aikaan parkkihallissa oli 90 autoa, joista noin 50 tuhoutui palossa korjauskelvottomiksi. Lisäksi palo vaurioitti
      Maailman menoa
      247
      45349
    2. Kristillisistä Siionisteista asiallista tietoa Hesarissa.

      KD ja Persut ovat kaiken takana avoimesti!
      Maailman menoa
      30
      11233
    3. Persut JYTKYTTÄÄ ylös, ohi kepun! +2,1 %

      Persut palasi kolmen suurimman joukkoon ja on matkalla kohti kevään 2027 eduskuntavaalivoittoa. Sosialistit ovat syöksy
      Maailman menoa
      207
      10873
    4. Sanna Marin saa ylistystä Hillary Clintonilta

      Jos joku ei tiedä kuka tämä rouva Hillary Clinton on, niin kerrottakoon "fun fact", eli hän on se keneltä Donald Trump
      Maailman menoa
      36
      9711
    5. Ja jälleen uusi latauksessa olleen sähköauton palo! Nyt Keravan Prisman parkkihallissa.

      IS 3.10.2025 Latauksessa ollut sähköauto syttyi yöllä tuleen Keravan Prisman parkkihallissa, Keski-Uudenmaan pelastusla
      Maailman menoa
      85
      8528
    6. Gallup, PS:lle JÄRISYTTÄVÄ nousu, SDP suurin laskija

      https://yle.fi/a/74-20186114 PS kovaa vauhtia nousemassa ennen 2027 vaaleja suurimmaksi puolueeksi. Nyt mennään jo etua
      Maailman menoa
      223
      6511
    7. Pirjo sanoi Esalle

      Painu sinä Esa hevonvittuun... johon Esa? Laittakaapa ehdotuksia. # ==================== # APUFUNKTIO: satunnainen kok
      Maailman menoa
      0
      3210
    8. Jos mä joisin

      Itteni känniin nyt, voi olla että mä tunnustaisin sulle kuinka ihastunut oon ollu suhun viimeiset 2 vuotta. Eikä mua pys
      Ikävä
      28
      2222
    9. Tänään torille

      Tänään kuulema torilla tapahtuu klo.20. Tulkaaha paikalle kattoon.
      Hyrynsalmi
      37
      1619
    10. Koulu-uhkaus.

      Meinaatteko päästää lapsenne kouluun, niin kauan kun tämä uhkaaja siellä myös on? Tekijä on kaikilla tiedossa.
      Hyrynsalmi
      26
      1510
    Aihe