Moottorin vaihtokin onnistui 37 sekunnissa.
https://www.youtube.com/watch?v=7c-lEzvh3QU
Nykyään menee kauemmin auton saamikseksi liikkeelle ennenkuin kaikki asetukset on saatu lääpittyä kojetaulun taulutelkkariin.
Ennen kaikki oli paremmin !
6
501
Vastaukset
- Anonyymi
Ennen tuollaiset moottorit piti vaihtaa viimeistää 100tkm välein ja nykyisillä mennään useita satoja tuhansia ilman tarvetta moottorin vaihtoon.
No jos tykkää, että vanhat kuplat olivat se mitä halaa, niin harmi kun sellaisia ei enää tehdä, hihii! - Anonyymi
no ei mennä satoja tuhansia
elät väärän tiedon varassa
https://www.youtube.com/watch?v=Y-yljkyEixA&t=323s- Anonyymi
Hanki oikea elämä, älä elä YouTuben maailmassa.
- Anonyymi
Onhan noita kärryjä yli 30 minulla ollut.
Tee perässä. - Anonyymi
Marko Siintomaa kehuu vm-67 Kuplan ajo-ominaisuuksia. Ei löydy tabletteja eikä hipaisunappuloita kojetaulusta, mutta kulkee silti melkosen rivakasti.
https://www.youtube.com/watch?v=D8RJZl5mO2c- Anonyymi
Siintomaa on kova Ford mies vai olisko 6 Fordia tallissa vielä kova?
On hänellä toki Nissan leaf ja Mersu AMG myös.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Nyt tuli Suomen somaleista todella ikävää faktaa
sillä osa somalivanhemmista lähettää lapsiaan kotimaahansa kurinpitolaitoksiin, joissa heitä pahoinpidellään. Illan MOT3534112Häirintäkohun keskellä olevalta kansanedustajalta Jani Kokolta (sd) rajua tekstiä somessa.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011772322.html Ajaakohan tämä SDP:n kansanedustaja Jani Kokko oikein täysillä valoi1303652Kommentti: oikeuslaitos korvattava SDP:n johdolla
Näkisin että Suomessa tuomiovalta pitäisi olla demareiden johtoportaalla. Koska porvarimedia säestettynä persujen kirku92371Mikä siinä on ettei persuille leikkaukset käy?
On esitetty leikkauksia mm. haitallisiin maataloustukiin, kuin myös muihin yritystukiin. Säästöjä saataisiin lisäksi lei82200Lindtman haluaa leikata Kela-korvauksista...oho!
Antti Lindtman sanoo Kauppalehdessä, että vuodesta 2028 voi tulla erittäin hankala, mikäli nykyinen hallitus ei tee riit1471835- 1181769
Huono päivä
Tänään on ollut tosi raskas päivä töissä. Tekis mieli itkeä ja huutaa. En jaksa just nyt mitään. Minä niin haluaisin ja181748Typeryyttä
Se on kummallista, kun kaksi ihmistä tuntee selittämätöntä vetoa toisiinsa, mutta eivät vain pääse toistensa luokse. Mik1241379Martina mukana erikoisjoukossa
Huippurankka Erikoisjoukot-ohjelma jatkuu, Martina mukana. Kerrankin Martinalle hyvä ohjelma, hänellä on voimaa, sisua j1481030Häneen rakastuminen oli sellaista
että aina uskoi ja luotti että kyllä tästä vielä edetään jotenkin. Se olikin vain rakastuneen toiveajattelua kaikki. Ta79915