PASKA ctec cs one

Anonyymi-ap

Aivan seko laite. Välillä on yhdistetty ja mitään ei kuitenkaan tee joskus toimii kuten pitää ja sitten taas ei yhteyttä aivan mahdoton eri vika idiootti variaatioita edes selittää. Lienee rikki ja taas ei mutt atoimii ei toimi ja sinne tänne saatanallinen vehje. Pitää liikkeeseen ilmoitella että josko tarkistetaan täysi susi vehje.
Avautumiseni jos jollain sama surkea laite että toimiiko teillä miten. Pikku lisä etä kaikki muuta bluetoot vehkeet toimii katkotta moitteetta täysin ja nopeaa yhdistelee. Ainoastaan tuo ctekki tekee hulluksi. MATTI LATURI 4A OLET KUNINGAS LATUREIDEN!!!

1

201

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Taitaa olla sinulle liian "viisas" laite joka toimii eri tavalla tilanteista riippuen, eli älykkäästi. Kannattaa varmaankin tutustua ja lukea huolella käyttöohjeet.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Eli persujen rääkyminen Marinin hallituksen velanotosta oli sitä itseään

      "Valtiovarainministeriön mukaan Marinin hallitus lisäsi valtion pysyviä menoja 3 miljardia eikä 11 miljardia euroa." El
      Maailman menoa
      139
      6725
    2. MTV3 - Auerin poika todistaa videolla, miten Anneli pahoinpiteli lapsia!

      Kello 10.04 – Ainakin kerran viikossa se löi. Löi muitakin sisaruksia, mutta ei isosiskoa. Nuorinta siskoa en ole nähny
      Henkirikokset
      60
      5840
    3. Orpon hallitus paskoi kaikki hommat

      ja "yllätäen" ilmestyi raportti Marinin hallituksen tuhlailusta, raportti tuli kuin TILAUKSESTA.
      Maailman menoa
      88
      4509
    4. NO NIIN! Nyt on sitten prinsessa Sannan sädekehä lopullisesti rikottu

      narsistia ei kannata enää kuin ne fanaattisimmat kulttilaiset, jotka ovat myös sitä Suomen heikkoälyisintä sakkia. Kun
      Maailman menoa
      99
      4426
    5. Kansa haluaa Marinin hallituksen takaisin ja Orpon pois

      Suomen kansa on nyt ilmoittanut millaisen hallituksen Suomi tarvitsee. "Suomalaisten suosikki seuraavaksi hallituspohja
      Maailman menoa
      157
      4231
    6. Mikä piirre kaivatussa on sinulle se juttu?

      Tunnetko kaivattuasi vai onko hän haavekuva, jota et edes tunne? Joskus tää asia ei ole niin selvää.
      Ikävä
      91
      1588
    7. Tylsille treffeille

      Hiljaisen ukon kans nuotiolle?
      Tunteet
      394
      1476
    8. Anteeksi kaikesta...

      Olin tosi hölmö...
      Ikävä
      82
      1339
    9. HihhuIi-Päivi täpinöissään Viktorin tapaamisesta

      Eiköhän nyt kaikille ole vihdoin selvää kenen joukoissa tämäkin putinisti seisoo. https://www.iltalehti.fi/politiikka/a
      Maailman menoa
      30
      1335
    10. Onko kaivattusi muuttunut sinä aikana

      Kun olet hänet tuntenut? Jos, mihin suuntaan? Mistä epäilet muuttumisen johtuneen?
      Ikävä
      42
      1112
    Aihe