Tietojen kalastelua tällä kertaa ei netissä vaan kadulla kulkiessa Kankarisveden suunnalla. Lähtee kadulla kulkemaan perässä ja kyselee tietoja olisi varmaan tullut kotiin asti jos ei olisi sanonut stop. E n ole tilivelvollinen liikkumisestani ja muustakaan Mielestäni epänomaalia käytöstä . Oli ensimmäinen kerta laatuaan mutta pitää loppua. Todella outoa Naishenkilö oli.
Liian utelias
14
2089
Vastaukset
- Anonyymi
Jep jep otteita skitsofreenikon päiväkirjasta
- Anonyymi
Sovitaan niin sun mieliksi jos nyt olet tyytyväinen
- Anonyymi
Kilahdatko useinkin? Hyvä kuitenkin sikäli, että itse myönnät olevasi skitso.
- Anonyymi
Älä pidä maastopukua
- Anonyymi
Kerro miten elämä hankitaan. Vai eikö isäsi ole vielä sitä salaisuutta kertonut sinulle.
- Anonyymi00021
En pidäkkään. entäs sä ?
- Anonyymi
Teit ihan oikein. Ilmoitit että nyt tulet minun omalle alueelleni, pysy pois.
- Anonyymi00011
Oisit vienyt kotiin onneton
- Anonyymi00014
No mikset jo tule
- Anonyymi00017
Joo hän se on tuo kerrostalo kyttä ja kuvaa koulua.
- Anonyymi00018
Kertoo itse kyyläri
- Anonyymi00019
Saattaa johtua jostain koulutuksesta🤫
- Anonyymi00020
Just niin ja vatauksen tähän vaan etsivä/tietäjä löytää 🫠
- Anonyymi00022
Anonyymi00020 kirjoitti:
Just niin ja vatauksen tähän vaan etsivä/tietäjä löytää 🫠
Just näin 🫠
Ketjusta on poistettu 8 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1892704Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1482407Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1061132- 94989
- 64921
Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait241826Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a20820Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka288791Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies90785Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22718