Tietojen kalastelua tällä kertaa ei netissä vaan kadulla kulkiessa Kankarisveden suunnalla. Lähtee kadulla kulkemaan perässä ja kyselee tietoja olisi varmaan tullut kotiin asti jos ei olisi sanonut stop. E n ole tilivelvollinen liikkumisestani ja muustakaan Mielestäni epänomaalia käytöstä . Oli ensimmäinen kerta laatuaan mutta pitää loppua. Todella outoa Naishenkilö oli.
Liian utelias
Anonyymi-ap
11
1685
Vastaukset
- Anonyymi
Jep jep otteita skitsofreenikon päiväkirjasta
- Anonyymi
Sovitaan niin sun mieliksi jos nyt olet tyytyväinen
- Anonyymi
Kilahdatko useinkin? Hyvä kuitenkin sikäli, että itse myönnät olevasi skitso.
- Anonyymi
Älä pidä maastopukua
- Anonyymi
Kerro miten elämä hankitaan. Vai eikö isäsi ole vielä sitä salaisuutta kertonut sinulle.
- Anonyymi
Teit ihan oikein. Ilmoitit että nyt tulet minun omalle alueelleni, pysy pois.
- Anonyymi00011
Oisit vienyt kotiin onneton
- Anonyymi00014
No mikset jo tule
- Anonyymi00017
Joo hän se on tuo kerrostalo kyttä ja kuvaa koulua.
- Anonyymi00018
Kertoo itse kyyläri
- Anonyymi00019
Saattaa johtua jostain koulutuksesta🤫
Ketjusta on poistettu 8 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
"Miko Bergbom, miksi euron bensa maksaa kaksi euroa?"
Valtakunnan suurin kaupallinen porvarimediakin kyselee nyt miksi perussuomalaisset ovat rikkoneet tärkeimmän vaalilupauk935672Olen Päivi Räsäsen puolella
En oe uskovainen enkä kristillisdemograattikaan mutta onhan tuo naurettavaa laittaa Päivi syylliseksi omasta mielipit6493718SDP: "On hyvä että bensiinin hinta nousee"
Suurin oppositiopuolue SDP on mielissään siitä, että bensan hinta nousee suomalaisille. https://www.iltalehti.fi/polit1133062Nuhteettomia edustajia
Korkein oikeus tuomitsi Päivi Räsäsen kiihottamisesta kansanryhmää vastaan Kansanedustaja Päivi Räsästä (kd.) vastaan no3452901"Mieheksi ja naiseksi hän heidät loi."
Räsäsen tuomio on iso harppaus woke-valtioksi. – Tässä maassa on nyt selvästi kiellettyjä sanoja ja ajatusrikoksia. –1301930Päivi Räsänen tuomittiin rikoksesta...
...kiihottamisesta kansanryhmää vastaan. Tuskin tajuaa silti vieläkään, että raamattu ei ole lakikirja. https://yle.fi/a6861844Mistä ihmeestä sitä viirasi?
Oliko tuo Timo Kalima hyvä silmälääkäri? Mikähän hänen silmiinsä osui kun piti mennä tuollaista tekemään. Kaikki näytti171641Korkein oikeus antaa Räsäselle vastauksen klo 9. Varmaan vapautus
Miten veikkaat että Päiville käypi? Päivi pitää lehdistökonferenssin klo 9.30. Koko media on läsnä. 7 v taistelu on ohii4871463Partamies hoi!
En aio häiritä jos on mukavampi olla hiljaa tai jos siellä kaukana sinun paikkakunnalla on jo joku hoito. Miten olisi re261461Meneekö Nanna Karalahden jumppafirma konkurssiin?
Loppuiko rahat Jeren pidätyksen myötä? Karita Tykkä hakee saataviaan lähes 60 000 e Että semmosta . . .2291131