Olen ollut koksusta pois noin 20 vuotta ja haluaisin aina välillä palata sinne takaisin. En missään nimessä vakituisesti, mutta kesällä ois kiva viettää vaikka kuukausi jossakin mökillä. Oiskohan kellään vinkata sellaista mökkiä minkä saisi vuokrattua juuri kuukaudeksi. Sähköt pitäisi olla ja sisävessaakaan en pistä pahitteeksi. Vuokra pitäisi myös olla kohtuullinen, koska joudumme kuitenkin maksamaan myös asunnostamme vuokraa.
Mä en sitten tiedä, että miten tämä yhteys toimii, kun ei tänne viitsi laittaa omia tietojaan, eikä varmasti vuokraajakaan. Tämmönen nyt tuli kuitenkin mieleen ja otan kiitollisuudella vastaan vinkit ja tarjoukset.
Kesämökkiä etsitään
Anonyymi-ap
0
445
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 16457
- 10412
- 16347
- 3341
Mies mä oon ihan helppo
Miehelle johon oon ihastunut. Olen harvoin ihastunut, mutta suhun olen. Ei tarvitse kuin pyytää, niin...13206- 1103
- 090
Mies olen aika erakko nykyään
Vanhentunutkin olen muutamana viime vuonna parikyt vuotta. Kun en ennenkään kelvannut, niin tuskin nytkään kelpaan. Lisä090Kuinka moni palstalaisista on näin hyvässä kondiksessa
76-vuotias rokkari Rick Springfield esittelee elämäntyyliään : https://www.youtube.com/watch?v=GbxHuNy6d68367- 161