tähän alle 👇👇👇 !!
Terveiset kaipauksen kohteelle
Anonyymi-ap
2755567
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 28 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 28 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 275
Vanhimmat
Tykkään sinusta V-nainen! ❤️👋
👋 No, kuka olet? 🥰
Se on kiva että joku tykkää.
Sanoisin joitain asioita, mutta en luota ihmisen hyväntahtoisuuteen yleisesti vaan oletan, että minua halutaan häiritä tms, joten en sitten sano paljon mitään.
Jos tarkoitat hyvää, se on aina kiva, kunhan se ei muutu huonoksi.
t. joku V-nainen.
A-mies
Täällä toinen A mies Vee naiselle!
Kova ikävä sua🥺
🚬🧔
Niin, nyt he yhdessä tupakoivat auringonlaskuun.
On mullakin ikävä sua ❤️pakko myöntää. Jäi vähän kesken ja paljon sanottavaa.
Mulla on reaalissa mies jota kaipasin täälläkin mutta ikävä jäi 🧔
🚬👩🏻🦳
Voi ei kamalaa miten sinä palstaäijä härkit erotomaanisten tai muuten vaan maanisten palstaorientoitunutta mieltä
Hyvää iltapäivää♥️
Ihan sitä vaan, että voisitko lopettaa jo.
Lopettaa minkä?
Sen mitä tekee.
Asia selvä.
Mitä tekee ei aukea
Rakastaa liikaa.
Rakastan ansiosi mukaan. Enkä lopeta. ❤️🔥
Sitten se on pakko antaa lumipesu..
Mikset sano suoraan?
Koska epäilee toisen tunteita eikä halua laittaa itseänsä siihen tilanteeseen että hänellä olisikin suuremmat tunteet kuin toisella
Jos toisellakin on tunteita, miksi kiistellä siitä, kenen tunteet ovat vahvempia?
Koska kumpikaan ei tosiasiassa tiedä toisten tunteita, vaikka tietääkin, mutta ei silti tiedä 😎
En viilenny lumipesusta, villiinnyn vaan!
Liian iso riski, kun toinen ei ehkä tunne samoin.
Juuri näin.
Se olis suotavaa!
Jos näet hänen kiinnostuksensa sinuun, voit yrittää päästä lähemmäksi.
Kyllä se tuntee, usko mua.
Kyllä se näkyy ja kuuluu, että hän ainakin pitää minusta. Mutta kun. Olen epävarma, jos olen sittenkin tulkinnut käytöksensä väärin.
Usko ei ole tiedon väärti.
Dodii no dii!
Miten se näkyy ja kuuluu?
🤓🥸 mission impossible
Vain mielesi on rajasi
Mitähän hemmetin suoraan sanomista sinä odotat kun sotkeennut jatkuvasti tämän emojien miehen feikkidialogeihin?
Ehkäpä palstasetä kertoilee kohta polveilevasti kuinka laski monta missisippiä katseen kestoa laskien kioskilla tms
Onpa ihania nämä aforismit mitä palstasedälle viljelet, niin on herkkää
🤓🥸
Ajatelkaa- kioski mainittu palstasetää koskien vaan ei marketti, kyllä on nyt taas niin merkityksellistä nipan mielestä
Hänellä on selontekovelvollisuus julkisista ja yksityisistä tiloista- on se rankkaa olla uutisankka
Ensin sanoit että hänen pitäisi lopettaa rakastamasta sinua liikaa, ja nyt oletkin epävarma hänestä. Rakastaako nyt siis liikaa, vai liian vähän? Eikö epävarmuuteen auttaisi että rakastaa vaan lisää?
Väleihin huutelijat taas olleet vauhdissa.
Minä olen se, joka rakastaa "liikaa", hänen tunteistaan en tiedä. Epävarmuutta aiheuttaa se, ettei meillä ole työn ulkopuolella elämää. Olen yrittänyt muutaman kerran viestitellä mesessä, mutta hän on laiska vastailemaan. Niin. Ehkä siinä on minulle vastaus. Ei vain ole kovin mieluisa. He's just not that into you.
No mutta. Nämä tunteet eivät tästä noin vain kuolla kupsahda, sitkeitä ovat p*rkeleet. ❤️🔥
Jotkut ihmiset ovat tolkuttoman huonoja viestittelemään, ja jotkut suorastaan inhoavat kirjoittaa. Viestittelystä voi siis lopulta päätellä hirveän vähän, voi hyvinkin olla siis kiinnostunut, vaikkei jaksa vastailla. Kokeile kysyä joskus haluaisiko lähteä vaikka kahville töiden jälkeen. Siinä tulee enemmän ne todelliset vibat esiin.
Toivottavasti se on niin hänen kohdallaan, ettei vaan piittaa viestittelystä. Voin siis lopettaa itseni lietsomisen. Kiitos hyvästä järjellisestä vastauksestasi.
Töissä meillä on viboja. Vibattaa niin, että sukat pyörii jaloissa. Katseet, eleet, kehonkieli.
Viime aikoina fyysinen vetovoima on voimistunut, ja se on sietämätöntä. Kestämätöntä. Kun haluaa vaan niin paljon toista ihmistä kaikin tavoin.
Kuulostaa ihanalta, toivottavasti juttunne etenee! 😍
Ei. Sinä et ole muuta kuin pakkomielteinen.
Etkä sinä ole mitään muuta kuin toksisen pakkooireesi kuva kun juonnat suolistossa guben tekstien kautta kuvaa infernaalisen kateutesi kohteesta. Haluatko kertoa mitä se nainen on mielestäsi tehnyt sinun egolle ketä yrität sabotoida?
Esim jyrkkä elopainoero korjaantuu menemällä lenkille.
Voiko toista edes rakastaa liikaa jos tunteet toista kohtaan ovat aidot ny tarvii si vaan monen kohdalla tarkentaa mitä kukakin tarkoittaa tai pitää rakkaudella rakkautena seksillä ei ole mitään tekoa rakkauden kanssa mutta pelkän seksin perässä juokseva voi niin monella eri tavalla pilata toisen tunne elämän siksi mä olen opetellu kokemuksen ja opitun myötä sujelemaan tunteitani siinä kohti taas kun toinen haluaa tarkoituksella yrittää satuttaa loukata tunteitani en näe mitään syytä olla satuttamatta toista samalla tavoin
Ne ei koskaan ole tasapainossa kahden ihmisen keskinäiset tunteet toinen toistaan kohtaan johtuu siitä että ei ole olemassakaan kahta samanlaista ihmistä ja lähtökohtaisesti on väärin odottaa olettaa saavansa samanlaiset samanlaisen tunteet tunteen itseään kohtaan kuin mitä itse tuntee toista kohtaan koska monesti meistä jokainen tekee jotain mikä vituttaa toista aivan suunnattomasti mutta jos tarkoituksella haluaa loukata toista on se monesti jopa anteeksi antamatonta ja omallatavallani pidän sitä jopa sairaana että edes odottaa toiselta takaisin sitä samaa mitä itse toiselle antaa mielestäni kun parisuhteessa on ehkä jopa parempi kun puolisot täydentävät toinen toisiaan
Ihmisten tapa ja halu kilpailla keskenään syy miksi noin tehdään
Tunteita kun ei pysty tappamaan
🤓🥸
Terveiset M-miehelle tuohon lähelle.♥️😛
Ei mennyt terveiset nyt perille
Juu samoin terkut J naiselle vastapalloon 😘❤️🔥
Kiitos M❤️❤️🔥
M-mies kiittää.
Voi jumalauta mitä aloituksia!! Tylsää perhaps?😜😜😜
Kaikki vaan lopettaa......
Lopettaa minkä - jonkun hullun jenkan, joka ei johda mihinkään? Voi kyynel kakara
Jo oli aikakin tittelin ja lantinkipeiden tajuta
Mukavaa sunnuntaipäivää!
https://www.youtube.com/watch?v=ymb8i7YfoBQ
Ihana
Huomenna aloitetaan taas riemusta kiljuen uusi työviikko! Kohti valoa ja kohti autuutta! 🫡
Miksei ole minkäänlaista kommunikaatiota? Miksei voi tehdä mitään terveyspngelmille? Ei näin voi ihmisyyttä kohdella
Joko on uusi lehti käännetty hot girl- kalenterissa?
En tiedä rakastatko nainen. Siksi kaikki tuntuu turhalta. Minkä varassa toivoni on, en edes tiedä. Sinua ei ole kukaan luvannut minulle. Hulluksi tässä tulee, mutta ehkä joskus kaikki on selvää.
Kutsu vaikka kahville. Hänen reaktionsa kertoo.
Voin luvata itseni sinulle.
Ei kukaan voi luvata ketään kenellekään toisen puolesta niin ei ainakaan kohtaa itselleen sopivaa
Lähtisin jos Mies kutsuisi, vaikka sitten kipsalta mukit ja ulos juomaan.
Tuskin minä häntä kuitenkaan kiinnosta niin paljon.. ehkä joku muu enemmän sitten.
🥺 1 tonttu vaan.
Olet nyt vuosia kirjoittanut Mies sano jo vihdoin onko se Markku niminen ??
Ei ole sen niminen. Lyhyempi nimi. Enkä ainakaan minä ole VUOSIA kirjoittanut, kun vasta vuoden verran häntä nähnyt.
Palstasetä vaihtaa promoamansa nimen säännöllisesti, jotta joka hapatukseen löytyisi linjaa
En laita terkkuja tätä kautta. M-mies tietää että tykkään 😛
Niin tiedänkin. T Markosi
Ei ollut Markolle valitan.
Markolle tiedoksi jatkoin matkaani niinku halusit. -sivusta
Markolle tiedoksi;en kyllä jatkanut matkaani,vaan tähän jumiudun.♥️
Markooo, joku kaipaa sinua täällä. Tiedoksiii!
Kuinka monta kertaa olet joko vaihtanut nimesi tai harkinnut sitä, palstasetä?
Markolle tiedoksi; kyllä jatkoin matkaani... 😉 niinku halusit... 😘 👋 heihei ✍️ 😠
Muistatko kun kerroin sulle alkuvaiheesta ja siitä kun katsoin sua? Niin tiesin koska se oli tapahtunut monta kertaa aiemmin.
Tarjoa häntä katsomaan lapsuuskuviasi. Häntä kosketetaan ja se putoaa syliisi.
Ajattelen sua aamulla ensimmäiseksi kun herään ja illalla viimeiseksi. Voi kun olisit tässä helpottamassa mun oloa, voi kun ikävöivät minua samoin. pelkkä haaveilu on raskasta…sinun, m
Anna vinkki meistä?
Samoin. Kyllä sä sen tiedät.
Ei sanottu hei viimeksi kun nähtiin vaikka myöhemmin juteltiin.
Kerrotko hänelle? Sivu
Voitko antaa toisen vihjeen? Koska kaivattuni ei koskaan sano hei mulle 😂 No ehkä suuuuuper harvoin sanoo 😬
Voi kun tietäisin tuon olevan totta. Siinä ympäristössä tuo tuntuu vaan niin uskomattomalle.
Voitko seuraavan kerran sanoa, heipä hei 😂
Arvostaisin
M
Varmaan sanoisin jotain hölmöä ja käsittäisit senkin väärin. Ehkä olisi turvallisinta sanoa vaan: Hei, ja sitten vielä perään selittämään; en tarkoittanut jäähyväis Hei.
Ruma mies 😬
Nyt osui.
Tuo Heipä hei, meni vähän toisenlaiseen ympäristöön multa, mutta kokeile sinä ihmeessä.
Sama. Aamulla, päivällä, illalla, yöllä. Koko ajan ja M - miehelle menee.
Onko J-mies?
Jaahas vai niin 🙃
M+M 🔥
M❤️M
Taidan vaan huudella väärälle M:lle.
Ostin sulle seksialusasun.
Annatko sen minulle syntymäpäivälahjaksi parin päivän päästä? 😁
Parhaimmat löytys varmaan victorias secretiltä nekin vaan on turhan ylihintasia siihen nähden mitä niiden valmistus ja kankaat on maksanu mitä luultavammin
M+M ♥️
Toksiselle miehelle:
Sinä et ole ymmärtänyt, miksi kirjoitin sulle niin lempeästi ja auttavasti kuin pystyin, enkä minä ymmärrä, miksi sinä kirjoitit minulle niin vihaavasti ja sattuvasti kuin pystyit.
Et näytä ymmärtävän mitä olen yrittänyt sinulle kertoa.
Haluat uskoa minusta silkkaa pahaa, kun minä olen halunnut uskoa sinusta vain hyvää.
Näetkö mikä ero meidän välillä on ja mitä se kenestäkin kertoo?
Ehkä sä joskus.
Ymmärrän kyllä sen, että haluaa uskoaa omaan mielikuvaansa.
Ehkä... sullakin on sydän rikki. Mutta oireilet vain vähän eri tavalla. Sua käy sääliksi, ja haluaisin lohduttaa, mutta et tahtoisi mun hipsutuksia tai silityksiä.
Ja mä en tahdo mitään pelottavasta miehestä joka on niin vihainen minulle.
Ajatuskin sinusta tekee olon turvattomaksi.
Toivottavasti pelkoni ovat aiheettomia.
Mitä sä oikein pelleilet.
Miksi sä kirjoitat tällaisen viestin nimettömänä?!
Olethan sinäkin kirjoitellut näitä gallupeita siinä missä palstasetäkin. Turhaa rossaat🥱
Missä muuallakaan kun täällä tätä kysyttiin 😂
Dodii!
…
m
😘😘😘😘
Etkö oo vielä ymmärtänyt, mikä yhteys meidän välillämme on? Törmäämme koko ajan, se on jotain uskomatonta….Oisit shokki, jos tietäisit kuinka paljon ajattelen sinua. V 👋
😘😘😘😘
Anteeksipyynnön olen sulle velkaa selitysten kera!
Miksi näen enkelinumeroita joka paikassa?
Jatkoa: tapaan hänet pian, näin kertoi numero.
Toivon sitä 🥰
Taas hetki sitten. 🙄-
♥️🙄♥️
♥️
Koska sun mieli keskittyy niihin joko olet itse itsesi niihin manipuloinut tai si joku ulopuolinen
444
Eräs etäisyys joka liittyy meihin on aikalailla tasantarkkan tuon verran.
🙄🙂
Kaikki tai ei mitään kulta
Mennään jo
Pieniä suloisia valheita. Kerro niitä.
Ken on kuumin
Haluan nähdä sut J mies ja antaa piiskaa kun et ota yhteyttä minuun. Ja sitten loppu sujuukin leikiten , olen varma siitä. Olet silti iiiiiiiihana. Aina mielessäin mun. 💜❤️🔥❤️🔥
Oi beibi anna mulle piiskaa🤺
Joo, hänellä miehellä on niin tiukka 🍑🤭Toivottavasti hän ei huomaa mistä katson 😂
Joku lataus sinulla täytyy liittyä alunperin (n 20 eKr ns) johonkin j-mieheen iät ja ajat aiheesta trollaillut setä internetistä
Fiksumpi tajuaisi kyllä, että Suomessa on useampi mies, jonka nimen ensimmäinen kirjain on J.
Fiksumpi tajuaisi kyllä, että tässä itsetarkoituksellisen tökerössä j-jankutuksessa on aina sama ukkeli netistä asialla. Oliko sinulla vielä muuta mutistavaa?-TT
Ja todellakin näin tylysti voi ja pitää vastata mikäli partioi tällaisten emojisikermien puolesta
Täällä mä oon, J-mies. Mä oon kyllä viimeksi piiskannut sua. Ja tahtoisin piiskata lisääkin ❤️
Hyvää yötä 53. Ei päivää eikä iltaa ettet olisi mielessäni.
♥️
Samoin, jos olisit hän. ❤️ Hyvää yötä.
En enää kauaa tahdo olla tällä palstalla. 🥺
Voi tiedän muruseni, en mäkään!. Kunpa olisi sopivaa?laittaa tämä ihan suoraan sinulle. Mutta, nuku hyvin.
♥️
Ei taida olla sopivaa?
♥️
Keneltä kysyt?
En keltään. Antaa olla.
Mietin, miksi ei olisi sopivaa laittaa suoraan, jos olisit hän.
Koska suhteemme on edelleen vain virallinen.
Laittaisit vaan viestiä, jos olet hän. 😍 Mutta et taida olla, minun viestini hänelle eivät aina ainakaan ole olleet niin ”virallisia”.
En ole hän. Meillä vain virallista.
Ok, kiva, kun vastasit.
nuku hyvin, aamu sarastaa ja olet hymyileväinen.
https://www.youtube.com/watch?v=t6l4H689FtM
Tänään olisi ollut marketissa kuulkaa romantiikkaa tarjolla, kuin n 80-v gentleman ehdotti torttukahveja. Tiedote
Jaha kuunteleva rullakorva aloitti taas kun ei pääse jotenkin itsestään ja sekavista väitteistään yli. On se sekaisin poikaparka..
Tiiä sit miten tämä salainen kuuntelu auttaisi havainnollistamaan ja mitä, mutta eihän sitä psyykkisesti sairaan päähän nää
Se on ainakin tullut selväksi, ettei autistisia piirteitä omaavilla antisosiaaleilla ole huumorintajua tai mitään tajua
Välillä käy sääliksi jopa penaalin tylsintä kynää. Se menee ohi, kun muistaa tämän k-pään pahantahtyosuuden ja iljettävät valeet
Tainnut reppana sairastua tuohon omaan suurusharhaansa. Tällaisia nämä suhteellisuudentajuttomien piirit on. Kannattaa ehkä tutustua niihin pykäliin ja momentteihin etukäteen, niin ei jää tällaiseen limboon tai tule yllätyksenä, että keskustelupalstan kirjoituksen ei käy aineistona vaikka kuinka vatuloit ja varsinkaan jos väärennös niitä säkeitä. Mene pummi töihin
Let’s go
S, ti amo.
Kieli sopisi, mutta luultavasti viesti on ihan eri henkilölle ihan eri henkilöltä...
Muistatko missä tilanteessa tuo on sanottu?
En muista, missä
Nukuit tuolilla ja kysyin sulta jotain?
Hyvää yötä sinulle ❤️
Minä sopisin erakoksi. Varsinkin kun tällä hetkellä näyttää sille että en saa koskaan olla sen naisen kanssa. Voisin muuttaa asumaan jonnekin syrjään ja elää siellä omissa oloissani.
Äkkiä tänne rakas!
Jumala on olemassa.
Niin on. ❤️ Onneksi. ❤️
Voisinpa toivottaa tämän korvaan kuiskaamalla ja käsivarret ympärilläsi, suukon kanssa:
Hyvää yötä 🧡
Hyvää päivää. Ehkäpä kohta..😘♥️🔥
Jos oot oikea mies,
saat näin vihjeen:
Mä piirrän johonkin sydämen
ja jätän näkyviin sen...
Takalasiin🤔
Jätän ihan pikkuriikkisen kirjelapun sulle auton etulasin pyyhkijöiden väliin
t.parkkipirkko 😂
Okei. 👌
Parkkisakkohakin on jokusen joutunu maksamaan helsingissä ei ole mitenkään harvinaista saada parkkisakkoa ja vielä ihmetellään miksi siellä niin harva tykkää käydä töissä vittu ketä se voi kiinnostaa jos lähes puolet päivän palkasta menee pysäköintimaksuihin ne kai ymmärtääkseni saa verotuksessa takas eli koroton laina valtiolle mutta lopulta valtio joutuu ottaan lainaa voidakseen maksaa verotuksessa takas mitenkä meni omasta mielestä kun idiootti pääsi suunnittelemaan idiootti varman systeemin joka ei toiminukkaa niin kuin oli tarkoitus
Olen huomannut
Erikalla oli hyvä energia, mutta siitä on jo aikaa
Toivon että tavataan otollisella hetkellä ja olet silloin vapaa. Hyvää yötä.
n-n
Olen mustasukkainen.😔
Ei ole syytä, minulla on aina aikaa hänelle.
Kasvokkain voisin lähettää mutta kun ei onnistu
Sulla on sydän paikallaan.
Mika täällä vaan
Mistäs Mika soittelee?
Tiedätkö, Jii, mene ********* 😡😤.
Yks Jii -mies voi tulla mun luo.
A
Minne?
Niinpä nyt jäi kyllä guben kommentti pahasti pendaamaan ja on olemassa eriasteisia väärinymmärryksen mahdollisuuksia
J naiselle halaus ja valoa talven pimeyteen 🥹😊
M mieheltä
Je❤️Ma
Just
Laita sposti ja kuvia?
M nainen olet ihanin
Vaimos on taatusti toista mieltä
Miten jaksat tuota päivystystä?
M-mies on ihanin ❤️
Jaa-a mitäpä sitä veistelis tällä kertaa - kirjoitin kolme pientä sanaa
Hyvää päivää sulle! 🩷
Kiitos samoin.
Hyvää yötä🩵
Kiitos samoin.
Joo, mäkin tarvisin kaipauksen kohteen.
Vai terveisiäkö tossa luki?
No joka tapauksessa tarvii ensin kohteen, että voi lähettää terveisiä.
Eikö sulla ole ketään?
Ei oo. Mutta lukihäiriö taas iski, niin luin: tarvitsen kaipauksen kohteen. Niin luulin, että siinä viestiketju mulle. Mutta ei ollutkaan.
Jos ois anonyymi, niin vois vaan pokkana vastailla toisten viesteihin. Mutta ei oo sitäkään.
Miten voit olla yksin? Etkö halua ketään?
Anteeksi kun utelen
Komea mies olet 😘
Meillä päin on aika lailla hiljasta. Täällä ei ihmisiä oikeen ole tai ne ei sitten liiku missään. Just jouluna tossa mietin että aika kuoleva kylä tää.
Kiitos
❤️🤗
Sun pitää lähteä liikkeelle sieltä. Varmasti ei kauaa tarvi olla yksin. Etsisin sinut käsiini jos elämäntilanteeni olisi toisenlainen❤️
Niin se on helsikikin niillä vaan jää vielä enemmän velkaa ristikseen kun meillä muilla siellä ei yrittäminennole mitään halpaa puuhaa oli omat tilat tai vuokratut
Joo, niihän se on, liikkeelle pitää lähtee.
Se on vähän erilainen elinkeinorakennekin se. Helsingissä on kovasti palvelualaa, täällä päin taas sellasta peltihalli yrittäjää.
Kunnon työt tehään muualla ku Helsingissä. Mä arvostan kädentaitajia ja just tosi miehen hommia tekeviä.
Täällä ja irl on myrkyllisiä ihmisiä. Poistun nyt takavasemmalle. Estradi on teidän.
No miten menee ap? Näitkö hänet?
En minä halua olla hankala. Yritän kovasti tehdä oikein ja käyttäytyä normaalisti. Tiedän vaikuttavani omituiselta, mutta ei se kauheasti minun normaalista eroa.
hyvää yötä,
https://www.youtube.com/watch?v=PYDX3Lq7ULM
Ihana biisi❤️
Kunnes kuolema meidät erottaa❤️
Jaa sitähän vois kirjottaa vaikka ja mitä mu mä en ole tottunu leperteleen sillai kun opin jo kauan sitte että sitä lepertelyä miehet useimmiten ei tokikaan aina harrastavat yleisimmin siinä toivossa ettäkö voisivat pillua saada ni siksikään en ole omaksunut sitä edes tavakseni onhan seksi ihan kivaa mu ei siitä vittu saa vähäisimmässäkään määrin nautinnollista jos ei ole mitään tunteita toista kohtaan
Katso nyt, kyllä tää tästä. Hyvä me!
Mitä tapahtui?
Tervehdittiin, katsottiin silmiin ja istuttiin vierekkäin, eikä kumpikaan sekoillut pahemmin.
Pakko se on kai uskoa todeksi.
Juuri niin se meni. Loppu ilta oli taianomainen.
Haluaisin taas kainaloosi lepäämään. 💕
Niinhän me kaikki. Tekis mieli vaan huutaa ja itkeä tämä ikävä pois mielestä aina iltaisin.
Minä en saa itkettyä tai huudettua enää. 😔
Tänään on ollut omanlaisensa päivä minulla henkisesti ja ei palstalla. 🥹🩷
Pidä vaan haaremisi 😊 en kuulu siihen…tuntuu pahalta.
Naisesi on ruma.
Sinä olet sisältä ruma, kun tuollaisia puhut.
Naisesi on ällöttävä.
Naisesi on sitäkin.
hyvää yötä!
https://www.youtube.com/watch?v=3XadTxFXW4U
🫦 Tämäkin bändi on joskus keskusteluissa mainittu. 🎶
H v !!!
Aurinko herättää tunteita. Olet mielessä.
Lisäys olet muutenkin ollut joka päivä mielessä mutta erityisesti tänään.
Nähtiinkö viimeksi kesällä ?
Samoin. Ihana.
Hyvää viikonloppua ihana M nainen, toivottavasti nähdään taas pian ja uskaltauduttaisiin halaamaan
Terveisiä kauniille M-naiselle ihan tuohon kohtuu lähelle.
Haluisin niin kysyä kuulumisia mutta tää "tauko" on tehnyt musta epävarman. On niin pska olo tän takia.
Tauot on kyllä hiukan kyseenalaisia, oon aina miettinyt. Mutta silti kaipaisin sellaista just nyt. Elämä on! 🙁
Niin, meillä olis kyllä yhteys olemassa mutta en toiminut heti muutama kk sitten kun olin omasta mielestäni varma asioista. Pää hajoaa kun en tiedä ja ikävöin.
Kysy pois. Melko neutraali.
Niin, totta puhuen neutraaleita viestejä ja muuta on ollut irl ihan tarpeeksi. Haluaisin jo puhua vakavasti.
Tsemppiä. Ehkä vietät jo viikonlopun hänen kanssaan.
Kiitos. Suloinen ajatus.
M-miehelle halaus M-naiselta. Tykkään susta.
Tapaamme ehkä ensi viikolla, on ikävä.
M-miehelle halaus M-naiselta. Tykkään sinusta.
Minä tykkään myös M-naisesta. Voisimme olla hyvä pari.
Tykkään, tykkään, tykkään sinusta.
Minä tykkään enemmän 😘
ISOT halit T-miehelle. I ❤️ U.
Ajattelen taas Sinua.
No kirjoita mulle 🫶🏻
Niin teenkin huomenna aamulla.
Miksei nyt?
Aina kirjoitan lauantaina aamulla.
Missä menetkin, kuka saa nauttia seurastasi, olet laittanut riman korkealle. Hyvää yötä.
n-n
Kaipaan sinua tummatukkainen lyhyt mies!
Tarkkana ja hyvää päivää🧐
Kunhan paljon nuorempi ei enää häiritse liikkumisiani!
No hei onko kiva päivä menossa kulta?
Oliko meillä kakkamainen mäihä vai minäkö törppö outo itseäni sabotoiva mokailija vai molemmat? Ei sinun tartte olla täällä. Kunhan höpisen itsekseni.
Heli ihanat muodot sinulla ja ei voinut päivä alkaa paremmin kun näkemällä sinun täydelliset muodot pelkissä mustissa/tummissa liiveissä. Mieluusti katselisin useamminkin, pidempään ja tutustuisin lähemmin mieluusti kokonaan sinuun.
Olet kuuma nainen!
En pysty unohtamaan sinua. Kaipaan edelleen... 💔
Mäkin kaipaan sua.🥰
Huomasitko miten loppui ilkeily täällä.
Testien mukaan se loppuu aina kun pidättäydyn irl kohtaamasta sinua(jään piloon) ja tunnisteellisesti en sinulle esitä mitään kivaa juttua netissäkään(ilmaise huomiota sinuun).
Toivon ettet jää piiloon irl. Haluaisin niin nähdä sut
Sinä särjet minun sydämeni. Yritä kaivaa kaikki käytössä oleva empatiakyky ja mieti sitä. m
Kenelle naiselle?
Jos se on ohi niin asia on näin. Anteeksi. Toivon löytäväni jonkun uuden joka vapauttaisi minut ja näyttäisi mitä rakkaus on.