Tai oli sitten kotivessasi niin sama juttu!! Minun rakkoni on löystynyt ja pakkoinkotinenssi kohtauksen vuoksi minut pitää laskea vessaan jos olen jonkun kodin lähellä.
Minulla on vessapassi!!! Minut päästetävä vessaan oli se sitten henkilökunnan tai ei!!
Anonyymi-ap
6
204
Vastaukset
- Anonyymi
On käsittämätöntä, etteivät ihmiset ymmärrä tätä.
Aloittaja - Anonyymi
Sellaista passia ei ole olemassakaan, että minun vessaani tullaan. En avaa edes sinulle ovea.
- Anonyymi
Ruonalassa löytyy gluteeniton Kartano bajamaja tarvitseville hanureille ellei juuri ole taas varattuna. Bamela Baywatcherin valtaistuin.
https://img.fruugo.com/product/7/32/143616327_max.jpg- Anonyymi
Påskannån suuhusi.
- Anonyymi
Persujen torin kulmakahvilaa voi tulla passilla.
- Anonyymi
Kuse ja paskoo housuusi vaan punikki.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Klaukkalan onnettomuus 4.4
Klaukkalassa oli tänään se kolmen nuoren naisen onnettomuus, onko kellään mitään tietoa mitä kävi tai ketä onnettomuudes1074897Yleltä tyrmäävä uutinen
Ylen uutisen mukaan Raamattu on keksitty n. 2600. Putoaako kristinuskolta pohja kokonaan alta pois? https://yle.fi/a/744251546- 1911128
Pakko kertoa mies
Äitini tietää, että olen ihastunut sinuun. 😳 halusin että hän näkisi sinun kuvan ja pyysin googlaamaan sinua. Kommentti1101108Riitta-Liisa ja Toni Roponen: Ero! Riitta-Liisa Roponen kertoo asiasta Instagramissa.
Riitta-Liisa ja Toni Roponen eroavat. Riitta-Liisa Roponen kertoo asiasta Instagramissa. – Talvi on ollut elämäni synk161026Sinä vain tulit elämääni
Ja joku tarkoitus sillä on ollut. Näyttämään mitä olen ja kuinka arvokas voisin olla. Se muutti ja käänsi elämäni suunna861010Millaisia ajatuksia on kaivatusta ja tilanteestanne tänään?
Kerro omista mietteistäsi tai lähetä terveisiä. Ehkä hän lukee ja lähettää sinulle takaisin omia mietteitään.47931- 64921
- 64886
Onko se niin
Että meillä molemmilla on niin isot egot ettei voi alentua myöntämään kuin tykkää toisesta64826