Se olisi ilon päivä 😁
Ansku ja Elina eroamassa?
Anonyymi-ap
18737
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 18
Vanhimmat
Kumpi saa yhteiset alushousut?
Toivotaan. Aikansa epäsopivin pari.
Anskun piti jäädä pois TTK:sta ilmeisesti Ellun määräyksestä. Toivottavasti palaa takaisin ensi kaudella.
Oliko ne siis avioliitossa ja en sitten sitä tiennyt ollenkaan.?
Ainakin yhdessä asuivat ja oli yhteinen hammasharja. Mihin siis kysymyksesi liittyy?
Taas sairas avaaja saa iloa ja kiksejä jonkun parin erohuhuista.
Sinun kannattaisi oikeasti hakeutua vähintään terapiaan.
sanni vois pokaa ellu geen, mielenkiintoista nähdä miten kaksi alffaa tappelisi kummalla suhteessa isommat pa...it
Miten monelle sivulle aloittaja on eilen ja tänään kirjoittanut "se olisi ilon päivä"? Esim. Palanderia käsittelevältä sivulta löytyy sama teksti ja eräältä kolmanneltakin sivulta...on tämä ilojen päivä!
Sen tästä turhasta someilusta nyt näkee, että kun pariskunnilla menee hyvin - tai liian hyvin, kaikesta kirjoitetaan someen ja ollaan kuin avoimet kannet. Kerrotaan kaikki, yhteiset alkkarit, hammasharjat yms. Sitten kun menee huonosti niin ei kerrota mitään. Miksi?
Eikös tuo asia tullut esille Maria Veitolan ohjelmassa?
Eiköhän kaikki ulkonäöltään naiset ovat todellisuudessa heteroja ja nuo muunsukupuoliset kuten tuo nyrkkeilijä ovat mitä ovatkin.
Naisista tai tytöistä saattaa tulla lepakoita ja tytöistä tykkääviä jos ovat nuorina liikaa tekemisissä toisten tyttöjen kanssa. Lätkätytöistä ja futistytöistä valtaosasta tulee aikuisina lepakoita. Ovat olleet liikaa tyttöjen kanssa nuorina. Näin se menee. Tämä kehitys on loputtava, muuten ihmiskunnalla ei mahdollisuuksia selvitä.
No jopas on teoria siulla!
Homoissa on enemmän ilman isän mallia olevia poikia.
Homous ja lesbous menee kyllä enemmän geeneissä...
Miten Kiira Korvesta tuli lepakko. Onko vielä päässy nuolasee tuheroo.
Kiira Korpi oli urheilija joten ei ollut soveliasta tuoda suuntautuneisuuttaan esille siinä vaiheessa. Se on ikävä että piilotellaan ja sitten mennään kulissiuhteeseen väärän sukupuolen, siis itselle väärän sukupuolen kanssa. Nytkin on taas juttu että Ralf Scumaherin ex-vaimo poltti hääpukunsa. He olivat jo eronneet mutta hänelle tuli shokkina se tieto että Ralf oli homo. Sanoi että hänen oma elämänsä oli mennyt hukkaan ja onhan hän joutunut petetyksi koko ikänsä. Varmasti on homomies kohdellutkin huonosti tai ollut kylmä koska naiset ei edes kiinnostaneet mutta piti ammattinsa takia olla kulissiavioliitossa.
Miehellä oli sellainen työ että sai olla paljon poissa kotoa niin sen takia tuollaisen kulissiavioliiton ylläpitäminen oli mahdollista. Vaimo tuntee itsensä petetyksi ja niinhän siinä on tapahtunutkin.