9.7. olisi aika mennä meidän iloisella porukalla rannalle :) Kellonaikaa ei ole vielä mietitty mutta eiköhän se joskus kolmen aikoihin suunnilleen pitäis jotta jotkut halukkaan voivat sitä aurinkoa palvoa. Siellä voi sitten miettiä tarkemmin jatkosuunnitelmia esim baari-iltaa varten ;) Rantana voisi toimia Nallikari, tai jos jollai on parempi paikka mielessä niin ehotuksia otetaan vastaan! Pyöräilymatkan päässä kumminkin pitää löytyä.
Jos säät eivät salli rannalla lekottelua niin sitten keksitään jotai muuta!
Biitsi-miitti (oulu)
7
2342
Vastaukset
oon jo sielä..
- NoitaNainen
Voi pientä ressua..mussukkakarhu kolossaan..ei niin ilon iloa..yhyyy!!!!!
Kasurerhu se vaan pinnistää silti!!!!!!!
- RedDi
Tuli sit tuplabuukkaus tolle päivälle.. Kaverilla tuparit... Nojoo.. tais jäädä mulla ilmaantumatta tuonne sit :D
- RedDi
Koska kaikki tärkeimmät eivät pääse paikalle niin perutaan nyt nämä.. Kyllä me viel jotai biitsi-juttua keksitää ennen syksyä, nou hätä :)
- Beach_boitsu
..tolla kaikki tärkeimmät jutulla itseäsi?
- puffentaaali
Beach_boitsu kirjoitti:
..tolla kaikki tärkeimmät jutulla itseäsi?
kaite se diana ittiää meinaa :) ja niinqu mua...:D
- Beach_boitsu
puffentaaali kirjoitti:
kaite se diana ittiää meinaa :) ja niinqu mua...:D
..löitte tärkeät ja fiksut päänne yhteen, että saitte aikasexi ton merkittävän julkilausuman... :D
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1692607Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1482387Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1021082- 64901
- 65849
Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a19737Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka274727Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait212722Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies86720Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22678