Rakastunut muhun?
Onko ihana olla
Anonyymi-ap
24344
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 24
Vanhimmat
Aika karua jos totta puhutaan.
Et pysty päästämään irti.
Yllytätkö?
Et pysty koska olen unelmasi
Ai no sitten on eri asia.😆
😘😘 enkö olekin ihana
Jep, aivan unelma. Alkoi kuola valumaan.🤤
Koska et voi vastustaa minua ❤️
Siksi olenkin kiinnittänyt itseni sohvaan. Olen tässä enkä muuta voi.😁
Et sä mihinkään ole. Haluat vain joskus että olisin omasi
No sinähän olet. Et vaan myönnä sitä itsellesi.🙂
Tuhoa ja tuskaa lähinnä
Haluat mua eikö vaan
Yks tuleminen mitään pelasta
Tätä samaa palstagubbe on kysellyt vuositolkulla, sekä naisilta että miehiltä. Silloin kun ei ole habbohotellissa esittämässä skidejä.
Nii i. Sen luulisi olevan selvää jokaiselle palstalla vuosikausia jumineelle esimerkiksi, mutta ei typerät anna periksi
en oo rakastunut. en oo kehenkään. olen paras juuri minuna, siksi näitä halutaan pois ja päästä omiin jutyihin ja saada, ne rahat mitä on tulossa sieltä sun täältä. ja eroon teistä, teidän toiminta ei oo ihme jos pasksa tulee. en ymmärrä kuka teistä edes tykkää, eikös teistä suurin osa ole yksin tai mustalla magialla.
tiedän että yrität näpäyttää ja löytää ihmisen joka haluan olla ja joka on parempi, Mutta tiedätkö tykkään olla, minä. saman tyylisiä on ja joskus vähän saman oloisia, eniten huvittaa se Katja, joka luulee että muut tykkää ja selvittää muiden välejä. En tykkää, oon vähän ripeämpi ja lujempi mutta ihan lempeä. ja samoista jutuista tykkää moni. ei ne sitä sano vaan tapa ja tyyli tehdä niitä 😙
Ajatteletko sitä satujen setä (ja aloittaja), että laajempikin yleisö on ns juonessa mukana ja tunnistaa näitä katjoja? Ikävä kyllä ihmiset myös taitavat olla jossain muodossa noin pihalla.
miksi haluat että joku olisi sinuun rakastunut, siis lähinnä ilman seksuaalisuutta n To n. Ymmärrän jos joku ahdistuu ja haluu että jättää rauhaan, mutta en ymmärrä miksi joku haluaa että joku tykkää. Itse en halua muita itseeni. Tykkään olla minä ja tehdä vaikka yhteistyötä muuten.
Kerro lisää gubbe näistä naisten välisistä eroottisista hetkistä, tierä vaikka joku ns konvertoituisi sun muuta ehe ehe
En rakastaen tunne sääliä enkä yhtään enään mitään kiitos kun vapautit minut
No en voi suositella, senkin pönttö. ❤️🔥
👒❤️😘
Onko ikävä?
sun oma olkihattublondi