Onko Susanna Penttilää koskaan pantu?

Kovasti jauhaa seksistä,mutta koskaan ei ole seiskaan kuvattu puolisoa! Saattaa olla neitsyt...
10386
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

Voisin nuuhkaista hänen ykköstään.

Äänestä
  • Cmoon bro. Se on transu.

    Äänestä

  • Anonyymi00003 kirjoitti:

    Cmoon bro. Se on transu.

    Kakkonen on ykkönen.

    Äänestä

Se on biologinen mies.sukupuoli vaihdettu.

Äänestä

On ollut puolisoita lehdessä useinkin. Hyvin hänell kulkee. Eipä huolta.

Äänestä

Pitkään oli puolisona nuori pitkätukkainen muusikkopoitsu.

Äänestä

Nyt näytti Seiskassa olleen kuvan mukaan siltä että on joku lihaksikas komeakroppainen jääkiekkoilijauros - ja puita!

Äänestä

Näyttää vanhalta mummolta ilman meikkiä. Ihan hirveä.

Äänestä
  • OnlyFans -sivuilleen filtteröi kasvonsa kuitenkin kolmekymppisen näköiseksi ja pojat tykkää. Siksi kai sai tuon jääkiekkoilijankin kanssaan esityksiin kun näyttää kolmekymppiseltä blondilta.

    Äänestä

  • Anonyymi00009 kirjoitti:

    OnlyFans -sivuilleen filtteröi kasvonsa kuitenkin kolmekymppisen näköiseksi ja pojat tykkää. Siksi kai sai tuon jääkiekkoilijankin kanssaan esityksiin kun näyttää kolmekymppiseltä blondilta.

    Antakaa naisen nauttia elämänsä tyylistä ja eihän se meiltä keneltäkään ole pois.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Kovasti jauhaa seksistä,mutta koskaan ei ole seiskaan kuvattu puolisoa! Saattaa olla neitsyt...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu