Keskusta on ollut hiljaa. Onko puolueelta rahat loppu. Ei ole jalkautunut vaalityöhön.
Milloin he aloittavat kahvin, makkaran tai hernekeiton tarjoilun? Milloin tänne on tulossa Keskustan kansanedustajia? Vai onko Sievi niin pieni kunta, ettei vaalityö edes kannata.
Milloin alkaa Keskustan vaalityö
Anonyymi-ap
7
352
Vastaukset
- Anonyymi
Peräsuomalaiset hoitaa vaalityön heidän puolesta.
- Anonyymi
Eipä ollut tunkua persujenkaan teltalla. Lauantaina tulee ex kepulainen nykyään persu Aittakumpu, mahtaneekohan jo kymmenen mennä rikki.
- Anonyymi
Näyttääkö Simulan kanssa Petosjytkytystä meinaan Vigeliuksen mukaan tarvitaan aikuisviihdettö?
- Anonyymi
Toivottavasti ei aloita ollenkaan.
- Anonyymi
Aittakumpu ja Simula vai mitä meinaat?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Aittakumpu ja Simula vai mitä meinaat?
Että Kepu pysyy navetassaan hiljaa ja ei aloita vaalityötä.
- Anonyymi
Pekalla on riski siemen, kyllä se tekijämiehiä on
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ikävöin sinua kokoyön!
En halua odottaa, että voisin näyttää sinulle kuinka paljon rakastan sinua. Toivon, että uskot, että olen varsin hullun614408KALAJOEN UIMAVALVONTA
https://www.kalajokiseutu.fi/artikkeli/ei-tulisi-mieleenkaan-jattaa-pienta-yksinaan-hiekkasarkkien-valvomattomalla-uimar1523251Jos sinä olisit pyrkimässä elämääni takaisin
Arvelisin sen johtuvan siitä, että olisit taas polttanut jonkun sillan takanasi. Ei taida löytyä enää kyliltä naista, jo492524Kadonnut poika hukkunut lietteeseen mitä kalajoella nyt on?
Jätelautta ajautunut merelle ja lapsi uponnut jätelautan alle?522485- 1092207
- 241893
- 231652
- 301616
- 1611494
- 361265