Voi voi kun Hesarin toimittajilla on vähissä oikeista asioista juttujen tekeminen.
Nasima Razmyar on kotona kasvanut vastakkain asettelun merkeissä, koira ei karvoistaan pääse ei ainakaan Nasu.
HS toi mielitietyn Nasima Razmyar otsikoihin
4
329
Vastaukset
- Anonyymi
Eikös isänsä ole ihmeellisen itämaan pöhöjä ?
- Anonyymi
On ja Nasimasta tullut 2020 -luvun populisti nro 1. Karmeata kuunneltavaa hänen ulostulonsa. Tyypillinen taustaltaan pakolainen, kaikki pitää saada ilmatteeksi, Valtion piikkiin.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
On ja Nasimasta tullut 2020 -luvun populisti nro 1. Karmeata kuunneltavaa hänen ulostulonsa. Tyypillinen taustaltaan pakolainen, kaikki pitää saada ilmatteeksi, Valtion piikkiin.
Eikö tuo valtion piikkin kuulosta enemmän yksityisiltä palveluntuottajilta kuten terveysjäteiltä Mehiläinen, Attendo jne, , eli nämä ulkoistetut terveyspalvelut, toisaalta ostetut lääkärit ja hoitohenkilökunta.
Veronmaksajathan lopulta maksavat kaikki palvelut ja yksityiset velottavat taas kuntia? Joten kuka tai ketkä haluaa saada kaikki valtiolta ja veronmaksajilta kuin yksityiset yritykset ja palveluntuottajat.
Haukut täysin väärää puuta kun oikeisto nimenomaan pyrkii nylkemään veronmaksajilta kaiken omiin taskuihinsa, toki palveluita tarjoten kalliilla hinnoilla. - Anonyymi
Kumpikaan vanhemmistaan ei opetellut suomea.Isä kuulemma masentui veljestään.Eivät siten koskaan tehneet työtä.Nasima opetteli kelakielen ja elivät avustuksilla.Itse kertoi naistenlehdessä vuosia sitten!!!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 856483
Useita puukotettu Tampereella
Mikäs homma tämä nyt taas on? "Useaa henkilöä on puukotettu Tampereen keskustassa kauppakeskus Ratinan lähistöllä." ht2905454Kuka rääkkää eläimiä Puolangalla?
Poliisi ampui toistakymmentä nälkiintynyttä eläintä Puolangalla Tilalta oli ollut karkuteillä lähes viisikymmentä nälkii984151- 522900
- 272874
- 1202093
Meneeköhän sulla
oikeasti pinnan alla yhtä huonosti kuin mulla? Tai yhtä huonosti mutta jollain eri tyylillä? Ei olisi pitänyt jättää sua472030Lähetä terveisesi kaipaamallesi henkilölle
Vauva-palstalta tuttua kaipaamista uudessa ympäristössä. Kaipuu jatkukoon 💘991767- 721301
PS uusimman gallupin rakettimainen nousija
https://yle.fi/a/74-20170641 Aivan ylivoimaisesti suurin kannatuksen nousu PS:lle. Nousu on alkanut ja jatkuu 2 vuoden1591151