Hänen lapsensa joutuu kärsimään siitä, että itserakas Sanna on hullaantunut itsestään ja tyrkyttää itseään liikaa julkisuuteen.
Sanna on liian itserakas
Anonyymi-ap
10226
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
Hourailee palstaporvari kaasuissaan.
Lapsi raukka, pieni ihminen......
Jos sinä olisit saanut yhtä paljon rakkautta, kuin Sannan lapsi. Et oli haukkumassa ketään ja olisit kouluttanut itsesi, katso peiliin mikä sinusta tuli no katkera ja vihaa täynnä oleva henkilö.
Lapsia otetaan huostaan päivittäin meillä Suomessa ja 60 000 lasta on otettu huostaan omilta vanhemmilta. Joku kantaa varakkaan äidin lapsesta huolta, jolla on kuitenkin oltavat paremmin mitä pystyisi kellään lapsella olemaan. Mikä tekee ihmisestä tälläisiä ja mistä se on lähtöisin tälläinen käytös ?
Ei varakkuus tuo hyviä oltavia jos äiti ei ole koskaan läsnä ja reissuaa ja bilettää jatkuvasti.
Ei tuo voi olla lapsen kehitykselle hyväksi ettei näe äitiään tuon useammin.
Tiedätkö heidän yhdessä olo aikansa? Jos ainoastaan luet mediasta matkoista, yritä nyt ymmärtää ei se ole totuus heidän oikeasta elämästään. On isäkin ja heillä on yhteishuoltajuus lapsesta.
Voi sua kateellinen ressukka. Ehkä et ole oikea henkilö antamaan neuvoja kenenkään lapsen hoidosta törkypalstalla.
Sanna vaihteeksi oikeudessa. Kaikki julkisuus on hänelle tärkeää.
Mene nyt persu vain juomaan sitä viinaa. Senhän te osaatte.