Heräsin 2.22 ja puhelimessa oli enkelinumero

Seuraavan kerran katsoinnpuhelinta 4.44 ja taas enkelinumero.
7224
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Mä näin enkelinumeroita kanssa ennen suurta elämänmuutosta…

Äänestä
  • Nyt nään paljon muita viestejä. Uskon että tuleva mieheni on vahvasti henkinen ihminen,ehkä teologian opiskelija.

    Äänestä

Sama juttu, noita huomaa. Ja olen mies prkl. Voi tietysti johtua että olen rakastunut enkeliin.

Äänestä
  • Olet Rakastunut jumalattareesi❤️

    Äänestä

  • Anonyymi00003 kirjoitti:

    Olet Rakastunut jumalattareesi❤️

    Jo vain.

    Äänestä

  • Anonyymi00005 kirjoitti:

    Jo vain.

    Henkimaailma se vain johdattelee

    Äänestä

Onko hän sinulle siis enkeli vai prinsessa?
oma enkuli numero oli yöllä 333

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Seuraavan kerran katsoinnpuhelinta 4.44 ja taas enkelinumero.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu