Käytettyjen Silver Fox hinnat

Anonyymi-ap

Katsokaa nettiveneestä mitä käytetyistä Silver Foxeista pyydetään. Ei ihme ettei kauppa käy. Samat veneet näkyy siellä jopa vuoden takaa!

13

722

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Mitä ihmettelemistä siinä on? Jokainen pyytää mitä haluaa ja jokainen maksaa mitä haluaa.
      Jos kauppa ei käy on johtopäätös, että myyjän ei ole pakko myydä.

      • Anonyymi

        Niin, tai sitten se ettei ole pakko ostaa


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Niin, tai sitten se ettei ole pakko ostaa

        Logiikkaa tuokin. Myyjien hinnat liian korkeita syystä, että .....?


    • Anonyymi

      Laatuvene suht helppo myydä jos vielä hyvä 4 t moottori perässä ja niitä ei tarvii halvalla myydä jos ei ihan pakko.Mökkiläiset kalastajat ym tietää että laatuvene jolla oikeasti ajo ominaisuuksia ja pitää hintansa hyvin. Yritäppä myydä vanha iso matkavene,saat pahimmassa tapauksessa yrittää myyntiä vuosia ei edes yhtään kiinnostunutta katsojaa saati sit että saisit tarjouksen. Ei auta vaikka liki ilmaiseksi myisit tai antaisit ei ole kiinnostuneita. Ei ole juurikaan kädentaitoja ihmisillä enää ja isompi matkavene vaatii myös tietämystä tekniikasta ym.

    • Anonyymi

      Silver fox 2007 14000e
      Silver fox 2008 14950e
      Silver fox 2008 15900e
      Jne.

      Hyvältä näyttää.

    • Anonyymi

      näiden silver veneiden kanssa täytyy olla tarkkana minkä ostaa .

      • Anonyymi

        Jassoo, mitä tarkoitat?


      • Anonyymi

        Miksi? Onko jotain vikaa?


      • Anonyymi

        Täytyy olla tarkkana ettei laita kirjoittaessaan välilyönti pisteen ETEEN, se tulee nimittäin vasta pisteen tai pilkun JÄLKEEN!


    • Anonyymi

      Venemessuilla sanoivat, ettei niitä enää valmisteta Ähtärissä .varmaan joku malli löytyy vielä jos oikein ymmärrettiin asia

      • Anonyymi

        Silverin sivujen mukaan Ähtärissä valmistetaan alumiinipohjaisia Silver-veneitä. Täysin lasikuituisia Silver-veneitä valmistetaan Valkeakoskella. Rymättylässä valmistetaan saman yhtiön uppoamattomia Terhi-veneitä.


      • Anonyymi

        Venehessuilla sanoivat että välilyönti tulee vain pilkun tai pisteen jälkeen...


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Silverin sivujen mukaan Ähtärissä valmistetaan alumiinipohjaisia Silver-veneitä. Täysin lasikuituisia Silver-veneitä valmistetaan Valkeakoskella. Rymättylässä valmistetaan saman yhtiön uppoamattomia Terhi-veneitä.

        Kannattaakin olla tarkkana näiden mallien kanssa,siis mikä missäkin on valmistettu.laatuerot ovat huikeita,eikä suunta ole hyvä.


    Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mikä teidän jutussa on ongelmana?

      Missä meni pieleen?
      Ikävä
      183
      1536
    2. No nytkö tuli lähtö Orpolle?

      Pieniä oli Marinin aamupalasilakat joulukaloiksi vrt. Orpon 35 miljoonan euron kähmintä johonkin Vapaavuoren urheiluhall
      Maailman menoa
      196
      1367
    3. Kauhavan häiriköijistä

      Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä
      Kauhava
      43
      1119
    4. Haluan sinut, kuuletko minua.

      Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad
      Ikävä
      43
      823
    5. Auto ajoi päälle?

      Ja pakeni luin iltapäivälehdestä. ! Ken on kuski joka tuollee teki
      Kuusankoski
      14
      720
    6. Miksi Lapset kiusaa yöllä

      Miksi Lapset kiusaa yöllä ihmisiä? Miksi vanhemmat antaa tämän tapahtua? Eikö ne huomaa ettei lapset ole kotona vai eivä
      Kauhava
      30
      701
    7. Sama ransetti taas!

      Keikkui tällä kertaa Honkavaaran tien varressa muutaman sadan metrin päässä Louhenkoskelta.. Otin rekisterin ylös ja ver
      Hyrynsalmi
      21
      700
    8. Hän on tosi

      hyvännäköinen. Ei edes ryppyi oo. :D
      Ikävä
      36
      681
    9. Viimeinen lankafest

      Käykää viimeisessä lanka festissä. Ensivuonna sitä ei enää ole. Rahat on loppu. Harmi .
      Puolanka
      20
      640
    10. Tehdäänkö tänään toiveista totta?

      Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..
      Ikävä
      46
      617
    Aihe