Mutta voisit nainen laihduttaa.
Asiahan ei minulle kuulu
Anonyymi-ap
57604
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 57
Vanhimmat
Onko pakko käyttäytyä kuin joku vähäjärkinen elukka? Kasva aikuiseksi.
Inhoan naisia.
Ihan sama minulle. Mene johonkin muualle vauhkoamaan, tämä on IKÄVÄ.
Kaappihomous on ikävä sairaus. Kannattaa tulla ulos.
Se on edelleenkin se muodoton katkera nainen. Suuttunut, koska tykkään naisellisista naisista.
Teinipojalta näyttävä nainen saattaa tuntea olonsa h*moksi, kun yrittää lähestyä miehiä.
Ihan sama minulle kuka aloittaja on. Mies tai nainen. Antaa itsestään täysin i^iootin kuvan joka tapauksessa.
Niin voisin
En nyt niin lihava ole
Hienoa mies
Uskallat avautua asiasta täällä palstalla muuten pidät suusi supussa. 👍
Aloitus on naisen tekemä. Yrittää kiusaamis mielessä aiheuttaa mainehaittaa.
Sairaalloisen mustis nainen se on.
Ap guben tekemä aloitus,ei minkään naisen!
Se aika on valitettavasti jo mennyt. Nyt olen tässä muodossa.
Laiha poikamainen muodoton lauta nainen yrittää miehenä esiintyen kiusata.
A) koska haluaa laskea toisen naisen itsetuntoa.
B) koska haluaa toisen naisen luulevan, että kaivattunsa täällä kiusaa. Haluaa siis rikkoa toisten välit.
Kirjoitin itsestäni.
Ja tässä kommentissa et itse hauku toista.
Pitäisikö kiusaajaa silkkihansikkain käsitellä?
Sitäpä koko ajan tehnyt.
Koko ajan, ei se hetkessä tapahdu.
Olin lihavampi kun hän ihastui minuun
Siinä vasta naurettava ap. Idioottitasoa suorastaan 🥳
Muhkut naiset 😍🥰
Joo
Olen kanssasi ihan samaa mieltä.
Ette te kiusaajatkaan lähelläkään mallinmittoja oo millään mittapuulla. En kehtaisi teinä arvostella yhtään ketään.
Laiha lauta nainen ei tykkää, kun miehet pitää naisellisista naisista.
Lihavat naiset antavat herkemmin.
Ei muuten pidä paikkaansa.
Ei niin. Ei todellakaan.
Koko ajan edistyy. Toki ei sinua varten. Mistä moinen naisviha kumpuaa vai onko tää taas mustiksen juttuja?
Laiha mustasukkainen katkera nainen on suuttunut, kun miehet tykkää naisellisista naisista.
Söis jotain. Varmaan vielä krapulassa, todella huumaavaa🤢🤣 Nälkiintynyt, krapulainen/laskuhumalainen kiukkupussi, siinä vasta kumppani!
Auts.. Alkoholi kyllä on nössöille. Lähden lenkille. 😆
Se juo varmaan lisää..
Ellun mania päällä jälleen.
Eihän minusta sitten jäisi enään mitään jäljelle. 😂
Ymmärrän. Näytän siltikin paremmalta kuin sinä vaikka olisin laiha.
Olet oikeassa, ei kuulu sinulle eikä kenelläkään muullekaan se, mitä teen tai olen tekemättä vartalolleni. Se ei ole sinun.
Paino on jokaisen oma asia ja ikinä ei tiedä mistä kunkin kilot tulee. Niistä ei ole kohteliasta huomauttaa eikä kerro ihmisestä mitään. Joskus on hyvä tsempata jos esim terveys sitä vaatii. Lihavat ihmiset voivat olla myös kauniita. ja elämän aikana voi paino vaihdella. Ja toinen ääripää on laihuus. ei siitäkään ole kohteliasta huomauttaa, niin kuin ei mistään ulkonäköön kohdistuvasta asiasta. joten tässä varmaan pohjalla jotain muuta en tiedä miksi joku haukkuu toisen ulkonäköä muuten.
Ei ole oma asia. Yhteiskunta maksaa ylipainon aiheuttamien sairauksien kulut joten on hyvä kehottaa ihmisiä laihduttamaan.
Sama koskee tupakoivia ihmisiä.Keuhkosyöpä nyt pahimpana.Alkoholi aiheuttaa tapaturmia,maksasairauksia ja haimatulehdusta.
Lääkkeiden väärikäyttäjät sekä narkomaanit.
Jos nyt yhteiskunnan maksuista olet huolissasi.
Laihduttamaan kehottaminen yleensä vain tekee pahan mielen ja lisää lohtusyömistä ja masennusta, näin ollen huomauttelullasi aiheutat yhteiskunnalle lisää kuluja! Jokainen lihava maksaa myös veronsa, eikä mikään laki vaadi ketään olemaan terve.
Kiristelen pikkuisen ennen kesää vasta. Nyt on bulkkikausi mulla. Lihakset ei kasva miinuskaloreilla!
Kyllähän mä laihdutan koko ajan. En jaksa kun puhut aina tästä.
En sitten enää tykkää sinusta. Silloin et enään ole sinä. En halua mitään muodotonta lautaa.
Vaimosi on lihava.
Olet sinä kyllä ihan älyvapaa avaruusmies!Olet todella katkera aidoille naisille,hae hoitoa tuohon vaivaan ja pikimmiten!
Ehkä vielä vähän. Oon kuitenkin aina ollut sitä mieltä, että sopivasti pyöreä nainen on ainakin ilman vaatteita kauniimpi kuin laiha.
Isohinkkinen laiha mutta kurvikas nainen niin huh huh
🔥
Ennen oli enemmän sellasia naisia?
Hinkit 🥲🥲🥲🥲🤌 uh mikä sana uhuhuh
Ja sinä voisit jo aikuistua.
Miten laihdutan niin että kuuluu sinulle asti? Autatko siinä?
vttu katoppa ku liha liikkuu
Niin voisin mutta ei se silti kuulu sinulle pätkän vertaa! Ja ihan saman verran painan nyt kuin silloin kun yritit minua iskeä
Joo, ihan totta, ei kuulu sinulle. Laihdutan, ja niin laihduttaa miehenikin. Etsi vapaa hoikka nainen niin ei tarvitse harmitella. Muut tuskin on sinusta kiinnostuneita ja psst... ei suurin osa niistä vapaista hoikista naisistakaan.